Heidi Klum gorzko o związku z Sealem: Wcześniej byłam ze wszystkim sama. Wychwala też obecnego męża

Heidi Klum udzieliła wywiadu dziennikowi "The Sun". Opowiedziała w nim o małżeństwie z Tomem Kaulitzem. Przy okazji wbiła szpilę byłemu mężowi.
Zobacz wideo Heidi Klum wzięła ślub

Heidi Klum od ponad roku jest żoną Toma Kaulitza, członka zespołu Tokio Hotel. Choć dzieli ich 16 lat różnicy, to nie ukrywają, że są ze sobą bardzo szczęśliwi, a modelka kiedy tylko ma okazję, to zachwyca się młodszym mężem. W wywiadzie dla "The Sun" po raz kolejny podkreśliła, że wreszcie trafiła na idealnego partnera.

Zobacz też: Ślub Heidi Klum i Toma Kaulitza. Na bogato? Mało powiedziane. Suknia panny młodej to 100% przepychu. Chyba nieco przesadziła

Heidi Klum o związku z Tomem Kaulitzem

Heidi jest szczęśliwa, ponieważ małżonek mocno ją wspiera. Ich związek polega na partnerstwie, dzielą się więc obowiązkami. Gdy o tym opowiadała w wywiadzie, nawiązała do swojego poprzedniego małżeństwa, którego nie wspomina zbyt miło. Przypomnijmy, że przez siedem lat była żoną piosenkarza, Seala.

Po raz pierwszy mam partnera, z którym mogę wszystko omówić. Kogoś z kim dzielę obowiązki, które wszyscy mamy w życiu. Wcześniej byłam ze wszystkim sama - wyznała w "The Sun".

46-latka dodała też, że może liczyć na Toma w każdej sytuacji. Mąż przede wszystkim stara się pomagać jej w rozwiązywaniu problemów.

Jeśli mam kłopoty albo próbuję coś wymyślić, on jest wtedy niesamowitym słuchaczem, po prostu to jest niesamowite mieć partnera. Jestem teraz znacznie szczęśliwszą osobą - dodała.

Rozwód Heidi Klum i Seala dla wielu był zaskoczeniem. Modelka i piosenkarz spotykali się od 2004 roku, rok później byli już małżeństwem. W 2012 roku modelka wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że "po siedmiu latach szczęśliwego, lojalnego i pełnego miłości małżeństwa zdecydowali się rozstać". Dodała też, że "darzą siebie dużym szacunkiem, jednak wspólnie doszli do wniosku, że coraz bardziej oddalali się od siebie". W 2018 roku zaczęła spotykać się z Tomem Kaulitzem.

AW

Więcej o:
Komentarze (11)
Heidi Klum gorzko o małżeństwie z Sealem: Wcześniej byłam ze wszystkim sama
Zaloguj się
 • enith

  Oceniono 3 razy 1

  Acha, czyli w czasie rozwodu określiła swoje małżeństwo jako szczęśliwe i lojalne, a lata po rozwodzie nagle przypomniało się jej, jaki to eks był beznadziejny i niewspierający. I oczywiście musiała się tą wiedzą podzielić z całym światem.

 • stach_79

  Oceniono 2 razy 0

  Każda kobieta która obudzi potwora w męźczyźnie obwinia go za to, ale czy to nie jest tak, że jest sama temu winna? Znam wiele przypadków więc nie mówię o niej czy innym jednostkowym. Ludzie, którzy byli spokojni, grzeczni nie wytrzymywali... oczywiście ich wina! Baby weźcie się za swoje trudne charakterki.

 • szimeon33

  Oceniono 3 razy -1

  Czyli reasumując tęskni za Sealem!

 • sonix24

  Oceniono 5 razy -1

  To jest osoba niezrównoważona. Nie wiadomo ilu jeszcze mężczyznom życie zmarnuje.

 • 123marczewski

  Oceniono 2 razy -2

  Może mowi prawde, ale przeciez wyszla za niego bo byl dobry w lozku. Sama wybrala...

 • lg1975

  Oceniono 4 razy -2

  a miałem tę kobietę za damę ... nagle po tylu latach pani wyskakuje z pluciem na dano ex męża... nieładnie ...

 • ewa12321

  Oceniono 4 razy -2

  Skonczy sie, jak kilka razy wczesniej. Biedny Tom.

 • zalosnyjestes

  Oceniono 3 razy -3

  Seal miał długiego, czarnego pytonga.a młodszy dowartościowuje rozpadajace się ciao. Ot cała tajemnica porozumienia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX