Małgorzata Rozenek pokazała stare zdjęcia synów. Fanka: Młodszy wygląda jak książę George

Małgorzata Rozenek już wkrótce po raz trzeci zostanie mamą. Na swoim Instagramie zamieściła archiwalne zdjęcia swoich synów i nieco o nich opowiedziała.

Małgorzata Rozenek już wiosną zostanie mamą po raz trzeci. Gwiazda starała się o dziecko z Radosławem przez długi czas. Ostatecznie udało się, a radosną nowiną podzieliła się z fanami w grudniu. Obecnie, by chronić się przed koronawirusem, wyjechała z rodziną za miasto. Nie zrezygnowała jednak z kontaktu z obserwatorami. Co rusz dodaje nowe zdjęcia, także te archiwalne. Tak było i tym razem, gdy pochwaliła się starą fotografią synów. Przy okazji zdradziła, który z nich jest większym łobuzem. 

ZOBACZ TEŻ: Fani zarzucili Małgorzacie Rozenek, że udaje ciążę. "Perfekcyjna" utarła nosa tropicielom jej brzucha

Małgorzata Rozenek opowiedziała o synach

Małgorzata Rozenek ma dwóch synów z małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Tadeusz i Stanisław to już nastolatkowie, którzy wkrótce doczekają się kolejnego brata. Ich mama zamieściła ich starą fotografię na Instagramie.

Moje skarby. Już niedługo dołączy trzeci łobuz. Zaczynamy odliczanie - napisała pod postem gwiazda.
 

Jedna z fanek Małgosi podpytała ją o to, który z chłopców jest większym łobuzem. 

Zawsze drugi syn jest takim urwisem, jak widać na kolejnym zdjęciu? U mnie też tak, że młodszy ustawia starszego i ciągle psoci -  napisała internautka. 

Małgosia nie czekała długo z odpowiedzią. Okazuje się, że to młodszy Stanisław jest nieco bardziej rozbrykany. 

U mnie to jest tak, że pierwszy jest spokojny, wyważony, bardzo cierpliwy i serdeczny a drugi to przekochany, pełen energii łobuz, który ciągle szuka sposobu, żeby coś zbroić. Trzeci, mam nadzieję, odziedziczy charakter po Tacie - przyznała Małgosia.

Jedna z fanek stwierdziła nawet, że Tadeusz (młodszy syn gwiazdy), wygląda jak książę George. 

RG