Katy Perry coraz śmielej eksponuje ciążowy brzuszek. W Australii pochwaliła się nim na scenie. Skomentował to sam Orlando Bloom

Katy Perry już niedługo zostanie mamą. Gwiazda nie zdradziła, który to miesiąc ciąży, ale jej brzuszek jest już całkiem spory.

Początkowo związek Katy Perry i Orlando Blooma był dla fanów obu gwiazd sporym zaskoczeniem. Mało kto spodziewał się, że relacja kolorowej piosenkarki i aktora przetrwa próbę czasu. Nie pomogły w tym regularne doniesienia o tym, że para ciągle przekłada datę ślubu. Okazuje się jednak, że Perry i Bloom są już na tyle pewni swojego uczucia, że postanowili założyć rodzinę. Gwiazda ogłosiła ciążę kilka dni temu w bardzo oryginalny sposób. Nie była jednak pierwsza. Wcześniej na ten sam pomysł wpadła Ewa Farna.

Zobacz wideo

Katy Perry jest w ciąży

Trzeba przyznać, że Katy Perry umiejętnie trzymała w tajemnicy wieść o swoim błogosławionym stanie. W ukrywaniu ciążowych krągłości pomagały jej kreacje o niecodziennych fasonach. To akurat nie wywołało szczególnych podejrzeń, ponieważ wokalistka od samego początku swojej kariery lubuje się w oryginalnych strojach. W momencie, gdy Perry pochwaliła się brzuszkiem w teledysku do piosenki "Never Worn White", był on już naprawdę okazały.

Gdy wszyscy znają już prawdę, Katy nie ukrywa brzucha, a nawet go eksponuje. Tak też było podczas jej wizyty w Australii, gdzie wystąpiła na rozgrywkach kobiet w krykiecie. Za równo poza sceną, jak i na niej, piosenkarka podkreśliła swoje nowe krągłości w kolorowych obcisłych sukienkach. Fotkami z Melbourne pochwaliła się także na swoim profilu na Instagramie. Tam szybko skomentował je Orlando Bloom.

 
Niesamowita - napisał.

I trudno się z nim nie zgodzić. Ciąża ewidentnie służy Katy Perry. Krążą plotki, że wokalistka chciałaby pójść do ołtarza w błogosławionym stanie. To oznacza, że ślub musiałby się odbyć jeszcze tej wiosny. Nie możemy się doczekać!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.