Katy Perry upadła na planie "American Idol". Chwilę wcześniej czuć było gaz. "Czujecie? To dość intensywne"

Katy Perry przeżyła niedawno trudne chwile w pracy. Okazało się, że na planie "American Idol" doszło do wycieku gazu.

Wracający po latach program "Idol" nie podbił serc polskich widzów. Polsat wyemitował tylko jedną edycję. Za oceanem sytuacja wygląda inaczej. "American Idol" to prawdziwy hit, a obecnie emitowany jest już 18. (!) sezon. W jury zasiadają Katy Perry, Luke Bryan i Lionel Richie. Podczas nagrań castingów doszło do niebezpiecznej sytuacji. Portal Hollywood Life donosi, że gwiazda zemdlała.

Joanna Kulig, Sykut i poseł PO. Oni wszyscy zaczynali w "Idolu". Występu Sary Boruc długo nie zapomnicie

Zobacz wideo

Stacja ABC pokazała zwiastun nowego odcinka "American Idol", który możecie zobaczyć TUTAJ. Aktualnie emitowane są przesłuchania do odcinków "na żywo". Na krótkiej zapowiedzi widzimy, jak jurorzy show rozmawiają o tym, że w powietrzu unosi się podejrzany zapach.

Czujecie gaz? To dość intensywne - zaczęła Katy Perry.

Po chwili dodała, że zaczyna boleć ją głowa. Sytuacja okazała się na tyle poważna, że na miejsce wezwano straż pożarną. Po ewakuowaniu gwiazda zdążyła powiedzieć tylko, że "nie czuje się najlepiej" i upadła. O tym, jak ostatecznie zakończyła się cała sytuacja, dowiemy się dopiero w weekend podczas premiery odcinka.

Katy Perry i Orlando Bloom

Jurorowanie w "American Idol" to aktualnie główne zajęcie Katy Perry. Odkąd gwiazda jest w związku z Orlando Bloomem, jej kariera muzyczna nieco zwolniła tempa. Para zaręczyła się na początku 2019 roku. Choć tworzą udany związek, datę ślubu przesuwali już wielokrotnie. Co jakiś czas w mediach pojawiają się nowe spekulacje, co do konkretów ceremonii, ale finalnie okazują się być plotkami.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.