Katy Perry i Orlando Bloom wzięli ślub? Amerykańskie media huczą od plotek, ale ich źródło już wcześniej kłamało

Od paru dni w mediach głośno jest o tajemniczym ślubie Katy Perry z Orlando Bloomem. Czy to prawda? Amerykańskie źródło, które jako pierwsze podało tę informację, nie jest raczej cenione za prawdomówność.

Katy Perry i Orlando Bloom zaręczyli się na początku 2019 roku. Choć są udaną parą, datę ślubu przesuwali już wielokrotnie. Co chwilę w mediach pojawiały się nowe spekulacje, co do konkretów ceremonii, zawsze jednak okazywały się "tylko" plotkami. Według amerykańskiego magazynu "Ok!" para już dawno jest małżeństwem.

Katy Perry i Orlando Bloom wzięli ślub? 

Jak podaje magazyn, Katy Perry i Orlando Bloom mieli wziąć tajemniczy ślub na Hawajach. Nagłówek pod zdjęciem pary brzmiał:

Niespodziewany hawajski ślub!

Na okładce mogliśmy zobaczyć Katy Perry w białej sukni u boku ukochanego w smokingu.

Katy Perry Orlando BloomKaty Perry Orlando Bloom Okładka magazynu Ok!

Niestety, najpewniej jest to kolejna zmyślona informacja magazynu, która też nie jest ich pierwszym kłamstwem. Przypomnijmy, że magazyn "Ok!" ma na swoim koncie wiele podkoloryzowanych informacji. Jakiś czas temu pojawiła się u nich wiadomość o ciąży Katy i, jakby tego było mało, na zdjęciach mogliśmy zobaczyć piosenkarkę z ciążowym brzuchem. Oczywiście znalazł się tam za pomocą sławnego Photoshopa.

Teraz ślub hollywoodzkiej pary to powtórka z rozrywki. Gdy czytelnik wytęży wzrok, zauważy, że sukienka Katy Perry jest dodana poprzez programy edytorskie. Dodatkowo para wygląda identycznie jak podczas premiery serialu "Carnival Row", która odbyła się w sierpniu.

Tym razem musimy zdementować plotki i dalej z niecierpliwością czekać na ślub pary.

BO

Poniżej możecie zobaczyć inne sekretne śluby gwiazd.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.