Nicole Kidman, Gwen Stefani i Katy Perry na gali u księcia Monako. Wśród nich polska piosenkarka. Powaliła nas stylem. Klasa!

Anna Jurksztowicz pojawiła się na gali u księcia Monako. Brylowała na ściance pośród światowej sławy gwiazd. Jak wypadła? Naszym zdaniem bardzo dobrze.
Katy Perry, Orlando Bloom Katy Perry, Orlando Bloom East News

Katy Perry i Orlando Bloom

Na gali dedykowanej ekologii u księcia Monako pojawiło się mnóstwo gwiazd. Furorę na ściance zrobili Katy Perry i Orlando Bloom. On ubrany był bardzo klasycznie i elegancko. Ona postawiła na sukienkę w cielisty kolorze, która mamy wrażenie, nieco krępowała jej ręce. 

Nelly Furtado Nelly Furtado East News

Nelly Furtado

Na ściance zapozowała również dawno niewidziana Nelly Furtado. Piosenkarka postawiła na luźną kreację, w której nie wyglądała korzystnie. 

Nicole Kidman Nicole Kidman East News

Nicole Kidman

Nicole Kidman z kolei postawiła na czarną, klasyczną sukienkę. Prezentowała się w niej naprawdę świetnie. Aż ciężko uwierzyć, że aktorka skończyła w tym roku 52 lata!

Anna Jurksztowicz Anna Jurksztowicz materiał prasowy

Anna Jurksztowicz

Polskim akcentem na gali była Anna Jurksztowicz. Piosenkarka wystąpiła na gali w zielonej sukni od Teresy Kopias. Dobrała do niej buty na obcasie, wysadzane kryształami z najnowszej kolekcji Gucci. Całość uzupełniła czarną kopertówką.

Anna Jurksztowicz Anna Jurksztowicz materiał prasowy

Anna Jurksztowicz

Podoba Wam się stylizacja polskiej gwiazdy? 

Gwen Stefani Gwen Stefani East News

Gwen Stefani

Na niebieskim dywanie można było dostrzec również Gwen Stefani. Piosenkarka z każdym rokiem jest jeszcze piękniejsza. W błękitnej sukni idealnie wpasowała się w klimat gali.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.