Katy Perry jest w ciąży. Piosenkarka wyjawiła wspaniałą nowinę w najnowszym teledysku i pokazała wielki brzuch

Katy Perry wraz z narzeczonym Orlando Bloomem spodziewają się dziecka. Gwiazda udostępniła teledysk, na którym z dumą prezentuje ciażowy brzuszek.

Katy Perry jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich piosenkarek, a jej związek z Orlando Bloomem sprawił, że zainteresowanie wokalistką wzrosło jeszcze bardziej. Para wiedzie wspólne życie już od 2016 roku, a dwa tygodnie temu świętowała rocznicę zaręczyn. Ostatnio media spekulowały także na temat jej domniemanego ślubu na Hawajach, jednak data tego wydarzenia ciągle jest przez narzeczonych odkładana w czasie

Rosie Huntington Whiteley urodziła dziecko i od razu poinformowała o tym na Instagramie. Myślicie, że Katy Perry pójdzie w jej ślady?

Zobacz wideo

Katy Perry jest w ciąży

Wraz z premierą swojego najnowszego teledysku Katy Perry ogłosiła całemu światu wspaniałą nowinę! Gwiazda spodziewa się dziecka. W czwartek 3 marca 35-letnia piosenkarka udostępniła wideo do piosenki "Never Worn White". Na końcu filmu możemy zauważyć, jak piosenkarka z dumą prezentuje swój już całkiem pokaźny ciążowy brzuszek.

 

Kilka godzin przed udostępnieniem wideo piosenkarka podzieliła się z fanami zajawką teledysku. Już na podstawie tego fani zaczęli snuć domysły dotyczące ciąży. Wokalistka ubrana w białą, satynową suknię, trzymała się bowiem za brzuszek. Co więcej, jej kwiecista stylizacja wydawała się być inspirowana zdjęciem, którym Beyonce ogłosiła, iż spodziewa się bliźniaków.

Jak widzimy, podejrzenia okazały się prawdą, a fani gratulują piosenkarce ciąży na Instagramie:

Gratulacje dla Ciebie i Orlando!
Gratulacje! Tak bardzo się cieszę z Waszego szczęścia!
O mój Boże, to wspaniale! Miłość do dziecka, które rośnie w Tobie, jest niepowtarzalna! Jestem tak bardzo podekscytowana! (...) Tak się cieszę, że znalazłaś w życiu prawdziwe szczęście, a będzie ono coraz większe z racji tego, że zostaniesz mamą!
 

Dla Katy Perry dziecko z Orlando Bloomem będzie pierwszą pociechą. 43-letni gwiazdor jest już ojcem dziewięcioletniego syna Flynna ze związku z byłą żoną, modelką Mirandą Kerr.

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.