Paulina Krupińska pokazała na Instagramie, jak wygląda po przebudzeniu bez makijażu. "Chcę Was pocieszyć". Jak zombie?

Paulina Krupińska odważyła się na to, żeby pokazać obserwatorom na Instagramie, jak prezentuje się po przebudzeniu. Zestawiła oczekiwania z rzeczywistością. Chciała pocieszyć swoje fanki, ale chyba jej się to nie udało. Modelka twierdzi, że wygląda, jak zombie. Czy ma rację?

Uwielbiamy tak autentyczną Paulinę Krupińską. Kobieta jest przykładem na to, że makijaż, fryzura i ingerencja sztabu profesjonalnych stylistów nie może w żadnym stopniu definiować piękna. Modelka przyzwyczajona do światowych wybiegów, świateł jupiterów i zdobywania nagród w kategoriach, związanych stricte z urodą, nie zapomina o naturalności. Niedawno ogłosiła, że zostanie nową prowadzącą programu "Dzień Dobry TVN". Tym razem zaskoczyła fanów na Instagramie ciekawym zestawieniem zdjęć - pokazała, jak wygląda i jak chciałaby wyglądać od razu po przebudzeniu. 

Zobacz wideo O współpracy z redakcją

Paulina Krupińska zachwyca naturalnością

Miss wielokrotnie przyznawała, że uwielbia zajmować się dziećmi i jest przykładną panią domu. Niezwykle ceni sobie egzystencję w zgodzie z przyrodą i podziwia naturalność. Wyznając takie wartości, udowadnia, że nawet dla zwyciężczyni konkursu piękności, uroda nie jest najważniejsza. A nawet gdyby była, to z pewnością nie ta "zrobiona" przez sztab profesjonalistów.

Paulina opublikowała w mediach społecznościowych podwójną fotografię "prosto z łóżka". Na pierwszym zdjęciu uśmiecha się niczym gwiazda serialu w pełnym makijażu. Na drugim natomiast nie ukrywa zmęczenia i niewyspania pod maską make-up'u. Modelka zaczepnie pyta, którą wersją chciałyby być jej obserwatorki i w odpowiedzi na jeden z komentarzy twierdzi, że w rzeczywistości wizerunkowo niedaleko jej do zombie.

Oczekiwania vs Rzeczywistość. Którą wersją dzisiaj jesteście? Każdy chciałby się budzić i wyglądać tak, jak w reklamie czy filmie. Chcę Was pocieszyć. Nikt w rzeczywistym życiu tak nie wygląda. Uff! 
 

Modelka miała z pewnością dobre chęci i chciała podbudować swoim postem wierne grono fanek. Aczkolwiek chyba jej się to nie udało. Pod wizualnym zestawieniem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, które świadczą o tym, że nawet bez grama makijażu kobieta wygląda olśniewająco, a niejedna internautka chciałaby się tak prezentować.

No przykro mi bardzo Kochana, ale bez make -up'u wyglądasz jeszcze ładniej.
Matko ?? Żebym ja wyglądała bez makijażu tak jak Pani, to moja cera pewnie doświadczyłaby go jedynie w dniu ślubu. 

Zachwytu nie ukrywały również koleżanki Pauliny z branży.

Jak zmęczona to też piękna?- skomentowała Joanna Koroniewska.
Ja tam nie widzę różnicy na tych zdjęciach. Na obu wyglądasz jak milion dolarów w gotówce. P.S. Śniłaś mi się dziś! Twój debiut w @dziendobrytvn! Wypadłaś rewelacyjnie! A ja mam prorocze sny - napisała Magda Steczkowska.

Również uważacie, że Paulina Krupińska może pochwalić się niebanalną urodą nawet bez upiększających kosmetyków?

BWO