Marcin Mroczek pakuje i pozuje do zdjęcia na siłowni. Spójrzcie tylko na jego żonę. Teraz widać, kto więcej ćwiczy

Marcin Mroczek jest zwolennikiem zdrowego stylu życia. Okazuje się, że jego żona także dba o swoją sylwetkę.

Marcin Mroczek z powodzeniem realizuje się jako aktor, mąż i ojciec. Pomimo natłoku zajęć 37-latek znajduje też czas na swoje pasje. Jedną z nich jest sport. Gwiazdor "M jak miłość" chętnie spędza czas na siłowni. Ostatnio wybrał się tam razem z żoną, Marleną Muranowicz.

Zobacz wideo

Marcin Mroczek z żoną na siłowni

Marcin Mroczek, jak wiele gwiazd, jest bardzo aktywny na Instagramie. W sieci relacjonuje swoją codzienność. Pokazuje obserwatorom nie tylko życie zawodowe, ale również nie brakuje na profilu zdjęć z rodziną. Przypomnijmy, że aktor i jego żona, Marlena Muranowicz, mają dwóch synów: Ignacego i Kacpra. Kilka dni temu rodzice zrobili sobie wychodne na siłownię, co uwiecznili w mediach społecznościowych.

 
Kiedy ona robi fotki, ja pakuję. Wiadomo! Efekty na ostatniej fotce! Dajcie znać, co myślicie o formie - napisał aktor pod zdjęciem.

Pod spodem z miejsca zaroiło się od komentarzy. Większość fanów zwróciła uwagę głównie na żonę aktora. I wcale się nie dziwimy!

Masz Marcin piękną żonę.
Żona idealna.
Forma jest, ale u żony - pisali.

Gwiazdą zdjęcia miał być chyba Marcin, ale my nie możemy oderwać wzroku od jego ukochanej. Marlena może pochwalić się wspaniałą figurą. Widać, że często towarzyszy mężowi podczas wspólnych treningów.

Rodzina Marcina Mroczka

Kilka tygodni temu najstarszy syn Marcina Mroczka, Ignacy, skończył cztery lata. Z tej okazji chłopiec dostał od rodziców rower. Nie zabrakło również smacznie wyglądającego tortu. To przyjęcie z pewnością mały Ignacy zapamięta na długo. Było przeuroczo!