Izabella Łukomska-Pyżalska chwali się sukcesem córki, która zagrała w swoim pierwszym filmie. Są już zdjęcia z planu

Izabella Łukomska-Pyżalska to polska modelka i jednocześnie jedna z najbogatszych kobiet w naszym kraju. Właściwie można jej pozazdrościć wszystkiego: urody, sławy i doskonałej jak na sześciokrotny poród figury. Bizneswoman pochwaliła się również ostatnio talentem swojej córki, która zagra w filmie.

Izabella Łukomska-Pyżalska często dzieli się z fanami w mediach społecznościowych momentami ze swojego prywatnego życia. Przede wszystkim skupia się na dzieciach. Warto przypomnieć, że bizneswoman jest matką sześciorga swoich pociech, z którymi nie rozstaje się nawet na moment. Wciąż udostępnia fotorelacje ze wspólnych podróży i atrakcji, którym cała rodzina oddaje się podczas odpoczynku. Tym razem pochwaliła się jednak czymś nadzwyczajnym - talentem aktorskim córki!

Zobacz wideo Swoimi dziećmi chwalą się również inne polskie gwiazdy. Zobaczcie córkę Anny Wendzikowskiej!

13-letnia córka milionerki zostanie aktorką

Izabella Łukomska-Pyżalska należy do grona najbogatszych kobiet w Polsce. W młodości zajmowała się modelingiem, jednak szybko założyła rodzinę i postawiła na biznes. W show-biznesie zasłynęła dzięki sesjom w rodzimej i amerykańskiej edycji magazynu "Playboy". To właśnie okładki w tych czasopismach przyniosły jej popularność. 

Kobieta postanowiła jednak w większym stopniu poświęcić się szczęściu rodzinnemu. Jest mamą sześciorga dzieci i trzeba przyznać, że jej wygląd, a szczególnie figura, w ogóle na to nie wskazują. Często pozuje w skąpych kreacjach i strojach kąpielowych, chwaląc się idealnymi kształtami. 

 

Tym razem to jednak nie prezencja kobiety zwróciła największą uwagę obserwatorów jej profilu na Instagramie. Kobieta poinformowała o tym, że jej córka - 13 letnia Amielia - zagrała w filmie. Dziewczynka wystąpiła w nagraniach do produkcji, która dotyka problemów młodzieży z używkami, a dokładniej z dopalaczami. Film ma nosić tytuł "Ku przestrodze". Czyżby córka milionerki poszła w ślady matki i również zapragnęła sławy? Już niedługo będzie można ocenić jej umiejętności aktorskie. 

Sympatycy Łukomskiej-Pyżalskiej gratulowali kobiecie osiągnięcia córki i stwierdzili, że obie panie są do siebie podobne. 

Piękną kobietą będzie. 

Zobaczcie fotorelację z planu filmowego.

Córka Izabelli Łukomskiej-PyżalskiejCórka Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej Instagram/ @izalukomska-pyzalska

BWO