Książę Harry został przyłapany, kiedy kupował jedzenie na wynos. Skusił się na fast food

Książę Harry rozpoczął nowe życie. Jedną z bardziej przyziemnych rzeczy dla wnuczka królowej jest samodzielnie robienie zakupów. Ostatnio został przyłapany przez jednego z paparazzi, kiedy miał ochotę na szybką przekąskę.

Tuż po rozpoczęciu nowego roku, książę Harry i Meghan Markle ogłosili, że postanowili zrezygnować z pełnienia królewskich obowiązków. Oznacza to, że stali się niezależni finansowo oraz nie mogą dłużej reprezentować królowej i dworu. Para póki co przebywa w Kanadzie i stara się na nowo ułożyć sobie życie. Dla Harry'ego na pewno są to trudne chwile, ponieważ przez całe życie był otoczony osobami, które dbały o jego wychowanie, a także najpilniejsze potrzeby. Zwyczajne życie śmiertelnika może być dla niego dosyć ciekawym doświadczeniem, dlatego chętnie podejmuje się kolejnych wyzwań. Ostatnio był widziany w lokalnych markecie, gdzie robił spożywcze zakupy.

Zobacz wideo Pamiętacie pierwszą przemowę Harry'ego po opuszczeniu dworu?

Książę Harry na zakupach

Harry został przyłapany w markecie, z którego wyszedł z pełną reklamówką jedzenia. Trzeba zaznaczyć, że siatka była wielokrotnego użytku. W końcu Harry i jego żona od dłuższego czasu starają się żyć bardzo ekologicznie.

W drugiej dłoni 35-latek trzymał kanapki zapakowane na wynos. Książę i prawdopodobnie jego ukochana mieli ochotę na coś mniej zdrowego. Myślicie, że przy małym dziecku nie mają czasu na gotowanie?

Książę HarryKsiążę Harry Plotek Exclusive

Przypomnijmy, że książę Harry i jego żona mają na głowie dosyć poważne problemy. Mimo iż małżeństwo zastrzegło sobie znak towarowy "Sussex Royal" to królowa oraz pracownicy dworu uzgodnili, że Harry i Meghan nie mogą dłużej wykorzystywać słowa "royal" w swoim brandingu. W ich markę zaliczały się m.in. plakaty, ulotki, organizacje, gadżety, ubrania czy nawet czasopisma.

Myślicie, że Harry i Meghan są teraz szczęśliwi?

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.