Edyta Górniak olśniła na imprezie u Marcina Gortata. W takiej stylizacji dawno jej nie widzieliśmy

Edyta Górniak była gościem honorowym na IX edycji "Polish Heritage Night", balu zorganizowanym przez Marcina Gortata. Uświetniła imprezę swoim pięknym głosem i równie spektakularnym wyglądem.

W sobotę 15 lutego w Los Angeles odbył się bal zorganizowany przez koszykarza Marcina Gortata. Mogliśmy zobaczyć na nim wiele polskich gwiazd, w tym diwę polskiej muzyki - Edytę Górniak, która mogła zaprezentować swoje umiejętności. Kreacja, którą wybrała na ten wieczór, zachwyciła.

Edyta Górniak zachwyca na balu u Marcina Gortata

Wokalistka zdecydowała się na czarną, wpadającą w granat, klasyczną suknię do ziemi. Kreację dopełniały małe dodatki, które zrobiły fantastyczny efekt. Suknia była długa z wysokim wycięciem. Jej materiał w blasku świateł delikatnie połyskiwał, a rękawy udekorowane były piórami. Choć dekolt był głęboki, to został tak skrupulatnie wycięty, że niewiele odsłaniał, wprowadzając nutkę tajemniczości. Do całej stylizacji Edyta dodała prostą fryzurę, która również była strzałem w dziesiątkę. W końcu diwie najlepiej jest w prostych rozpuszczonych włosach.

Edyta GórniakEdyta Górniak Fot. Edyta Górniak - Instagram

Zobaczcie występ Edyty Górniak podczas balu:

Zobacz wideo Edyta Górniak na balu u Marcina Gortata

Na balu pojawiło się około 250 gości, w tym goście honorowi: Adam Kownacki, Edyta Górniak. Piotr Gruszka, Adam Bielecki i Maciej Musiał.

W trakcie balu odbyła się licytacja koszulek, m.in. Roberta Lewandowskiego, z której dochód został przekazany na fundację Marcina Gortata MG13.

Marcin Gortat kończy karierę

Choć Marcin Gortat zapowiedział koniec swojej kariery w NBA, ale nie planuje opuszczać Stanów Zjednoczonych. Zamierza przemieszczać się pomiędzy Kalifornią, Florydą i Polską.

Są to miejsca, w których żyłem przez ostatnie 12 lat i nie da się ukryć, że miejsca te stały się moim domem. W jednym pracuję, w drugim odpoczywam, a w trzecim spotykam się z rodziną i znajomymi - powiedział w wywiadzie dla Polskiego Radia.

BO

Więcej o:
Komentarze (8)
Edyta Górniak olśniła na imprezie u Gortata. W takiej stylizacji dawno jej nie widzieliśmy
Zaloguj się
 • plastikpiokio

  Oceniono 6 razy 4

  a ten cały gortat to takie stare też zapraszał ???? ---coś mu widać odwaliło bo ma daleko od mózgu do ziemi .

 • Gambit szachowy

  Oceniono 2 razy 2

  Obiektywnie stwierdzam, że Górniak wygląda fajnie. Służy tej pani ostra jazda z instruktorem

 • dj.80

  Oceniono 1 raz 1

  Gortat wygląda na całkiem ogarniętego i inteligentnego gościa. Więc o czym on rozmawiał z tym pustakiem?

 • sanczozlamanczo

  Oceniono 1 raz 1

  gwoli ścisłości, na starość jęczy nie śpiewa, wygląd przeciętny olśniewa kreacją nie swojego pomysłu.

 • goetterdaemmerung_2015

  Oceniono 5 razy 1

  Najlepsze co zrobiła Górniak w życiu to był występ na Eurowizji w 1994. Potem było już tylko gorzej. Gorzej. Coraz gorzej, dużo, duuuuuuużo gorzej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX