Monika Zamachowska spędza ferie z synem za granicą. Zdjęciami z eskapady pochwaliła się na Instagramie

Monika Zamachowska postawnowiła wykorzystać wolny czas i wybrała się w góry z synem. Prezenterka szusuje na nartach w Czechach.

Po ostatnich problemach Moniki Zamachowskiej związanych z bezprawnym wykorzystaniem jej wizerunku przez firmę zajmującą się sprzedażą środków na odchudzanie, prezenterka postanowiła udać się na zasłużony wypoczynek. Żona Zbigniewa Zamachowskiego wybrała się w góry, gdzie spędza wartościowy czas ze swoim synem.

Dzieci z talent show po latach. Obejrzyjcie nasze wideo.

Zobacz wideo

Monika Zamachowska spędza ferie z synem

Monika Zamachowska postanowiła spędzić ferie zimowe ze swoim synem. Dziennikarka udała się w góry, do Czech, gdzie oddaje się białemu szaleństwu. Prezenterka postawiła na aktywne spędzenie wolnego czasu, a zdjęciami z narciarskiej eskapady podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Jeździmy sobie. Hotel naprawdę świetny, obsługa przemiła, goście też fajni, międzynarodowi, sporo dzieciaków, także niepełnosprawnych. Dobrze że rodziny tych specjalnych, super dzieciaków nie musiały zostać w domu! (...) Kłócimy się cały czas na śmierć i życie, ale to i tak #cudownyczas <3 A jak Wasze ferie? - zapytała Monika Zamachowska.
 

Monika Zamachowska pochwaliła hotel, w którym się zatrzymała. Doceniła to miejsce za to, że dobrze czują się w nim także rodziny z niepełnosprawnymi dziećmi. Prezenterka w swoim poście wspominała, iż pomimo kłótni, które są przecież nieodłącznym elementem rodzinnego życia, czas spędzony z synem jest czasem wspaniałym!

Fani Moniki Zamachowskiej życzyli prezenterce dobrej zabawy i podzielili się własnymi doświadczeniami odnośnie miejsca, w którym dziennika spędza ferie.

Jeździłam tam! Kocham Harrachov.
Bawcie się dobrze.
Pięknie.

Dołączamy się do życzeń fanów Moniki Zamachowskiej i życzymy udanego wypoczynku!

JP