Charlize Theron pokazała oscarowe selfie. Razem z nią tłum gwiazd. Internauci: Powtórka ze zdjęcia Ellen

Charlize Theron zamieściła na Instagramie selfie, jakie zrobiła, siedząc na widowni. Zapozowały z nią również inne wielkie gwiazdy.

Mimo że od rozdania Oscarów minęło już kilka dni, emocje wokół tego tematu nie maleją. To za sprawą rangi wydarzenia, a także Kingi Rusin, która opublikowała zdjęcie z odchudzoną Adele. Po wielkim święcie kina Charlize Theron również wzięło na wspomnienia. Opublikowała selfie z widowni, na którym bawi się w najlepsze wraz ze znanymi kolegami i koleżankami z branży. Zdjęcie nieco przypomina słynną fotografię z 2014 roku, gdy Ellen DeGeneres pozowała m.in. z Bradleyem Cooperem i Jaredem Leto

Małgorzata Rozenek komentuje Oscary. Mówi o statuetce dla Brada Pitta i o "Bożym ciele":

Zobacz wideo

Charlize Theron pokazała selfie z Oscarów

Zanim Charlize Thereon częstowała Kingę Rusin pizzą na sekretnym afterparty, bawiła się na gali rozdania Oscarów. Aktorka, idąc śladami swoich kolegów z branży, pokusiła się o selfie, na którym pozowała m.in. z Salmą Hayek, Ramim Malekiem, Tomem Hanksem, a także mamą.

Świetne towarzystwo. Oscary 2020 - podpisała fotkę Charlize.
 

Taka śmietanka towarzyska na jednym selfie to niemała rzadkość, co zauważyli również zachwyceni fani. Zwrócili uwagę też na piękną mamę aktorki.

Najlepszy skład. Uwielbiam to zdjęcie.
Powtórka ze zdjęcia Ellen. Super. 
Jaka mama Charlize jest piękna - piszą pod zdjęciem.

Mimo że na zdjęciu widzimy całą plejadę gwiazd to i tak fotka aktorki umywa się do publikacji naszej Kingi Rusin. Jej zdjęcie obiegło wszystkie kolorowe media. Szkoda tylko, że już usunęła je z Instagrama wraz z pełnym smaczków opisem. 

RG