Meghan Markle i książę Harry wrócą do Anglii. Wezwała ich królowa Elżbieta II. Miała ważny powód

Meghan Markle i książę Harry oraz ich syn Archie w marcu pojawią się w Wielkiej Brytanii. Królowa Elżbieta II poprosiła ich o przyjazd. Ma to być prawdopodobnie jeden z ich ostatnich obowiązków, który muszą wypełnić.

8 stycznia Meghan Markle i książę Harrywydali oświadczenie, w którym poinformowali, że chcą odejść z rodziny królewskiej i przestać pełnić związane z tym obowiązki. Zapragnęli niezależności i zdecydowali się przeprowadzić do Kanady. Od kilku tygodni wraz z synem Archiem mieszkają w Vancouver, gdzie Meghan - według doniesień tabloidów - odżyła i czuje się szczęśliwa. Jednak ich spokój zmąciła nieco królowa Elżbieta II, która poprosiła ich, by wrócili w marcu do Anglii.

Meghan Markle i książę Harry wrócą do Anglii

Dlaczego właśnie w tym terminie? Wtedy odbywają się uroczystości z okazji Dnia Wspólnoty Narodów. Jak co roku rodzina królewska razem uda się na nabożeństwo w opactwie Westminster. Dlatego zdaniem królowej, 9 marca nie powinno zabraknąć w Anglii Meghan Markle, księcia Harry'ego i księcia Archiego. Według informacji, które podają zagraniczne media, ma to być jeden z ich ostatnich obowiązków przed całkowitym opuszczeniem rodziny.

Takie spotkanie z całą rodziną królewską może być dla Meghan nieco szokujące. Księżna Sussex nie czuła się najlepiej podczas oficjalnych uroczystości, często zaliczała na nich wpadki. Do ostatniej przed odejściem z dworu doszło dzień przed wydaniem oświadczenia. Wraz z mężem udali się do Canada House w Londynie. Harry, zanim usiadł, spokojnie czekał, aby zebrali się wszyscy, jednak jego małżonka od razu rozsiadła się na kanapie. Co więcej, pociągnęła męża za marynarkę, aby usiadł obok niej. Było to zdecydowanie nie na miejscu. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Jesteście ciekawi, jak zareaguje księżna Kate, gdy zobaczy Meghan? Dodajmy, że po opuszczeniu dworu żona księcia Harry'ego będzie musiała kłaniać się szwagierce.

AW

Więcej o:
Komentarze (52)
Meghan Markle i książę Harry wrócą do Anglii. Wezwała ich królowa Elżbieta II. Miała ważny powód
Zaloguj się
 • boo-boo

  Oceniono 21 razy 11

  Przestańcie już tłuki plotkowe pieprzyć o odejściu z rodziny. Oni z żadnej rodziny nie odeszli co podkreśliła sama królowa mówiąc, że zawsze będą jej członkami. Zrezygnowali z pełnienia obowiązków na rzecz korony.

 • hour58

  Oceniono 13 razy 9

  Wezwała czy poprosiła? W temacie jest, że królowa wezwała, w treści artykułu - że poprosiła. Ot, manipulacja...

 • student_zebrak

  Oceniono 8 razy 6

  a brytyjska prasa sygeruje, ze Karol powinien juz teraz zostac regentem lub Ela abdykowac kompletnie z uwagi na wiek i pogarszajace sie zdrowie.

 • brak.slow

  Oceniono 9 razy 5

  Po pierwsze nie opuścili rodziny, tylko zrezygnowali z obowiązków tzw senior royals, po drugie Meghan nie musi dygac przed Kate. Są równego stanu. Po trzecie to Kate póki co musi dygac przed Beatrice i Eugenie gdy w towarzystwie nie ma jej męża Williama. Po czwarte królowa nie wezwała ich tylko w tego typu uroczystosciach mieli uczestniczyć i będą uczestniczyć jako członkowie rodziny. Kupa durni pracuje u was i druga kupa durni komentuje nie wiedząc co pisze.

 • andrzej.duxa

  Oceniono 15 razy 5

  "Dodajmy, że po opuszczeniu dworu żona księcia Harry'ego będzie musiała kłaniać się szwagierce."

  brednie

 • byann

  Oceniono 16 razy 4

  Będzie musiał się kłaniać? Dyzmą na ich dworze jest Kate, a nie Meghan. To Meghan miała jakieś swoje życie i nie chciała z niego zrezygnować, a nie Kate.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX