To był najbardziej żenujący moment Oscarów. Reakcja Billie Eilish już jest memem

Kiedy Maya Rudoph i Kristen Wiig śpiewały ze sceny w czasie Oscarów, uwaga kamer na moment skupiła się na Billie Eilish. Jej mina mówi dokładnie to, co wszyscy sobie pomyśleli, ale nikt nie miał odwagi powiedzieć głośno.

Występ Mai Rudoplh i Kristen Wiig w czasie 92. ceremonii Oscarów w pewnym sensie przejdzie do historii. Był absurdalny do bólu, a poziom żenady został przekroczony po wielokroć. Kiedy jednak cała sala w Dolby Theatre zachowała kamienną twarz, Billie Eilish jedną miną wyraziła to, co wszyscy w tym momencie mieli w głowach.

Oscary 2020. Billie Eilish zostaje memem

Maya Rudoplh i Kristen Wiig naprawdę starały się rozbawić publiczność. Żartowały (rzucały strasznymi sucharami), śmieszkowały ze sceny, a na sam koniec jeszcze zaśpiewały. Ich duet wprawił publiczność w osłupienie, jednak kamerzystom udało się uchwycić minę Billie Eilish. I to trzeba zobaczyć na własne oczy, bowiem Billie całą sobą oddała słynne ostatnio określenie "ok, boomer":

embed

To był jeden z bardzo nielicznych momentów, kiedy Billie w ogóle pojawiła się na ekranie, będąc jeszcze wśród publiczności. Dlatego tym bardziej doceniamy, że udało się uchwycić tę minę.

Nie minęła jeszcze godzina od momentu zakończenia całej gali Oscarów, a Billie już stała się memem. Fotka z jej miną niesie się po Twitterze z przeróżnymi podpisami:

Mamo, przestań mnie zawstydzać...
Czy jest mina dla "ok, boomer"?
Nagroda za największą przygodę trafia do twarzy Billie Eilish.
Kiedy widzisz starych ludzi, którzy próbują być śmieszni...
Kiedy przypominam sobie, że rano idę do pracy...
Kiedy widzę siebie na nagraniu.

Na Twitterze zaczyna się również pojawiać jeszcze inne wyjaśnienie miny Billie. Na nagraniu rzeczywiście przez ułamek sekundy widać, że spogląda gdzieś w bok od sceny, na której Maya Rudoph i Kristen Wiig starają się być zabawne. Fani Billie tłumaczą to tak, że wokalistka zobaczyła się sama na ekranie i skrzywiła się - ale ta opcja interpretacji miny Billie zdecydowanie mniej nam się podoba. Tym bardziej, że występu Rudolph i Wiig nie ma co bronić, bo naprawdę to było żenujące.

Oscary 2020 - Pełne wyniki > > >

Przypomnijmy, że Billie Eilish wystąpiła również na oscarowej scenie. Choć nie odebrała statuetki, zaśpiewała "Yesterday" The Beatles w ramach wspomnienia aktorów, którzy odeszli w tym roku. Nie tylko ona dostąpiła tego zaszczytu. Jedyna Polka, która tej nocy zawitała na scenie Dolby Theatre, Katarzyna Łaska, wystąpiła u boku Idiny Menzel.

Cały występ Mai Rudolph i Kristen Wiig (a także moment chwały Billie Eilish) możecie zobaczyć tutaj:

 
Więcej o:
Komentarze (29)
To był najbardziej żenujący moment Oscarów. Reakcja Billie Eilish już jest memem
Zaloguj się
 • silthor

  Oceniono 24 razy 18

  Jak dotąd najbardziej żenujący oskarowy tekst. Już nawet w cytowanych przez was tweetach można zobaczyć/przeczytać, co naprawdę zaszło, ale ładujecie narracją, że to była jej reakcja na występ. I nie ma znaczenia, czy wam się fakty podobają, czy nie.

 • engarde

  Oceniono 17 razy 15

  To mi wygląda bardziej na reakcję na to, że jest pokazywana przez kamerę, ale pompujcie dalej sztuczną narrację.

 • wino0000006

  Oceniono 9 razy 9

  Artykuł z doopy - nic nie wnosi, w dodatku rozdmuchano 0,5 sekundowy grymas do wielkości wydarzenia stulecia.

 • jacekczewa

  Oceniono 13 razy 9

  dla nastolatków tych młodszych i tych starszych wszystko jest żenujące, beznadziejne, z wszystkiego mają bekę i kisną.......

 • ze_co

  Oceniono 15 razy 9

  sami jesteście żenujący .. to, że młodzież nie ogarnęłą konwencji nie znaczy, że to nie było zabawne, a było .. tylko trzeba troszkę wyjśc poza mine billie ellish ..

 • dziwnyglon

  Oceniono 10 razy 8

  Jak się nie zna historii SNL i nie wie jak wielką rolę obie panie tam odegrały i czym, to się nie pisze takich głupich tekstów. To tak samo, jak gdybyśmy chcieli na podstawie reakcji gimnazjalisty oceniać "Kabaret Starszych Panów". Nie ma co mieć pretensji do Billie bo naprawdę ma prawo tego nie znać i nie rozumieć konwencji, ale nie róbmy z niej wyroczni!

 • saviour

  Oceniono 10 razy 6

  Kretynka, która to pisała, w ogóle nie zrozumiała konwencji, a tweety które wkleiła mają mniej niż 1k lajków - to dopiero suchary

 • boo-boo

  Oceniono 15 razy 5

  Billie Eilish- smędząca okrutnie jednosezonowa gwiazda instagrama.

 • alderamin

  Oceniono 4 razy 4

  lubię sobie pierdoły na plotku i różowym pantofelku poczytać na kaca, ale ten artykuł zażenował nawet takie starego wiarusa plotkarskich portali.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX