Meghan Markle i książę Harry razem z synem odwiedzili Jennifer Lopez i jej narzeczonego. "Bardzo dobrze się dogadują"

Meghan Markle i książę Harry przebywają obecnie w Miami. To właśnie tam spotkali się z Jennifer Lopez i jej narzeczonym.

Meghan Markle i książę Harry mają za sobą pierwsze zawodowe wyjście. Para zjawiła się na szczycie organizowanym przez JP Morgan. To właśnie tam podczas zamkniętej konferencji zebrani dyskutowali na temat budowania bogactwa dla przyszłych pokoleń i tworzenia świata lepszym. Meghan Markle i książę Harry mieli okazję przemawiać i za swoje wystąpienie zarobili nawet milion dolarów. Po evencie udali się natomiast na kolację do... Jennifer Lopez i jej narzeczonego.

Księżna Meghan zwróciła się do młodych ludzi: "Jako mała dziewczynka byłam przerażona" [ENG]

Zobacz wideo

Meghan Markle i książę Harry na kolacji u J.Lo

Zagraniczny portal Page Six informuje, że Meghan Markle i książę Harry zostali zaproszeni przez Jennifer Lopez na kolację do jej posiadłości w Miami. Wokalistka chciała spędzić czas z książęcą parą, której towarzyszył również synek Archie.

Harry i Meghan bardzo dobrze dogadują się z Jennifer i Aleksem. Kolacja przeminęła na żywej dyskusji - powiedział informator portalu.

Niestety, żadna z par nie uwieczniła spotkania na Instagramie. Podejrzewamy, że takie zdjęcia pobiłby wszelkie rekordy oglądalności. Ciekawe też, co książęca para może planować z Jennifer Lopez i jej narzeczonym? 

KM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.