Wyciekły kolejne mocne dowody przeciwko Amber Heard. "Powiedz światu. Ja, Johnny Depp, mężczyzna, ofiara przemocy domowej"

Do sieci trafiły kolejne nagrania, na których słychać, że to Ambear Heard znęcała się nad mężem. Aktorka miała mówić do Johnny'ego Deppa, że żaden sąd mu nie uwierzy, że to on jest ofiarą, a ona napastniczką.

Od ponad czterech lat trwa batalia pomiędzy Amber Heard i Johnny'm Deppem. Zaczęło się od tego, że aktorka opublikowała zdjęcie z posiniaczoną twarzą i oskarżyła męża o znęcanie się. Zarzuciła mu, że stosuje wobec niej przemoc zarówno fizyczną, jak i psychiczną. Gwiazdor od początku odpierał te oskarżenia i tłumaczył, że jest odwrotnie - to on jest ofiarą, a ona oprawcą. Wielu nie wierzyło w jego wersję i współczuło "pokrzywdzonej" Amber, choć przedstawiał na to dowody. Jednak niedawno do sieci trafiło nagranie rozmów, z których wynika, jaka jest prawda.

Te rozwody nie należały do najłatwiejszych. Zobaczcie, kto nie potrafił rozejść się z klasą:

Zobacz wideo

Amber Heard poniżała Johnny'ego Deppa

Kilka dni temu media obiegła informacja, że to Amber znęcała się nad Johnny'm. Mówiła o tym podczas ich prywatnej terapii małżeńskiej. Na nagraniach przyznała się, że wielokrotnie uderzyła męża i rzucała w niego różnymi przedmiotami, w tym m.in. garnkami i patelniami. Więcej przeczytacie o tym TUTAJ. Teraz na jaw wyszły nowe fakty, które opublikował portal DailyMail.com. Dotarli do nagrań rozmowy telefonicznej małżonków z czerwca/lipca 2016 roku.

Powiedz światu, Johnny, powiedz im… Ja, Johnny Depp, mężczyzna, ofiara przemocy domowej… i sprawdź, jak wiele osób w to uwierzy i stanie po twojej stronie - mówiła do niego.

Amber Heard i Johnny DeppAmber Heard i Johnny Depp Amber Heard i Johnny Depp (SUZANNE PLUNKETT / REUTERS / REUTERS)

Śmiała się, że żaden sąd mu nie uwierzy, że znęca się nad nim drobna kobieta. Mówiła też o tym, że sąd i ławnicy jej uwierzą, gdyż będą widzieć te różnice fizyczne.

Jesteś ode mnie większy i silniejszy… Ja byłam 52-kilogramową kobietą… Zamierzasz stanąć przed sądem i powiedzieć: "Ona to zaczęła"? Serio? - ironizowała przed rozprawą rozwodową.

Johnny Depp i Amber Heard wzięli ślub w 2015 roku po trzech latach związku. W maju 2016 roku aktorka złożyła pozew o rozwód, a już pięć dni później prosiła o wydanie sądowego zakazu zbliżania się do siebie. Rozwiedli się w 2017 roku, a aktor musiał uiścić kwotę 6,8 miliona dolarów na konta organizacji charytatywnych wskazanych przed Heard. Jednak to nie wszystkie warunki. Co jeszcze musiał zrobić? Przeczytacie o tym TUTAJ.

AW

Więcej o: