Kuba Wojewódzki pozuje w luksusowej piżamie. "Freddie Mercury? To ty?". Swoją odpowiedzią przekroczył granice dobrego smaku

Kuba Wojewódzki ma dość specyficzne poczucie humoru. Mamy wrażenie, że nie zawsze przemyśla swoje żarty. Ostatni był wyjątkowo niesmaczy.

Kuba Wojewódzki jest ostatnio w całkiem niezłej formie, jeśli tak można nazwać rzucanie niewybrednymi żartami na Instagramie. Niedawno wyśmiał między innymi kobiety z nadwagą. Ostatnio znów przekroczył granicę dobrego smaku.

Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy

Zobacz wideo

Kuba Wojewódzki odpowiada na komentarze fanów

Samozwańczy król TVN-u może pochwalić się imponującą liczbą obserwatorów na Instagramie. Jego profil śledzi już ponad milion osób. Dziennikarz chętnie wrzuca do sieci zdjęcia, pod którymi wchodzi w interakcje z fanami. Nie inaczej było w przypadku ostatniej fotki prasującego showmana.

 

Wojewódzki zapozował do zdjęcia w kolorowej stylizacji od Dolce & Gabbana. Niektórym skojarzyła się ona z Freddiem Mercurym. Wokalistka zespołu Queen był w końcu kojarzony ze swoimi ekstrawaganckimi kreacjami. Kuba zareagował na porównanie do muzyka wyjątkowo nieśmiesznym żartem.

Tak. Znudził mi się ten AIDS - odpisał.

Lubimy się śmiać i mamy poczucie humoru, ale żartowanie z choroby, która co roku zbiera żniwo wśród chorych na całym świecie, wcale nas nie bawi. Tak, w ciągu ostatnich kilkunastu lat sytuacja osób zakażonych HIV oraz chorych na AIDS uległa znacznej poprawie. Mimo to wirus wciąż jest poważnym zagrożeniem, zwłaszcza w Afryce.

Zachęcamy gwiazdy do szerzenia świadomości i uwrażliwiania na kwestie społeczne, a nie żartowania z nich.