Kuba Wojewódzki zdradził swoje postanowienia noworoczne. Chce mieć córkę. "Z całej siły trzymam kciuki"

Kuba Wojewódzki podzielił się z fanami postanowieniami noworocznymi, jakie zaplanował na ten rok. Stwierdził, że chce płodzić córkę.

Kuba Wojewódzki po raz kolejny zaskoczył fanów. Tym razem zdradził na Instagramie swoje postanowienia noworoczne. Wiele wskazuje na to, że wreszcie jest gotowy, żeby założyć rodzinę. W tym roku chciałby zaznać dużo miłości oraz zostać ojcem.

Kuba Wojewódzki zdradził swoje postanowienia noworoczne

Wojewódzki przebywa aktualnie za granicą. Na profilu umieścił nagranie, na którym widać, w jakich okolicznościach przyrody wypoczywa. Wybrał wyspę Martynikę, a z jego balkonu rozpościera się widok na morze oraz palmy. Najwidoczniej piękno krajobrazu wpłynęło na niego refleksyjnie, gdyż zdradził swoje plany na ten rok.

Postanowienia noworoczne: Wolność, miłość, wyobraźnia... Poza tym: 1. Córka (własna, nie czyjaś) 2. Nowe #lamborghini 3. Kanał na #youtube - wymarzył sobie.
 

Jego fani nie ukrywają, że mocno mu kibicują i życzą dziennikarzowi spełnienia planów - zwłaszcza tych dotyczących dziecka.

Powodzenia w realizacji projektów noworocznych, zwłaszcza numeru pierwszego.
Racja Kuba, córki są kochane. Córeczki tatusiów.
Jak tam pięknie! Co do postanowień, to powodzenia i z całej siły trzymam kciuki za córkę, reszta to pikuś dla Ciebie - piszą.

Anna Mucha o książce Kuby Wojewódzkiego:

Zobacz wideo

Jak na razie nie wiadomo, z kim dziennikarz planuje postarać się o dziecko. Według doniesień aktualnie jest sam. Chyba że ma na myśli Annę Muchę, z którą niedawno był ponownie łączony. Przypomnijmy, że w swojej książce "Nieautoryzowana autobiografia" wyznał, że jest ona największą miłością jego życia. Co więcej, aktorka rozstała się ze swoim partnerem Marcelem Sorą, więc nic nie stoi im na przeszkodzie w drodze do zbudowania wspólnej przyszłości. 

AW