Kuba Wojewódzki i Anna Mucha znowu razem? Najnowsze zdjęcie króla TVN-u podsyciło plotki o ich powrocie do siebie

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę mediów. Od kilku tygodni oboje sugerują, że znów są parą.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli swego czasu jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Przypomnijmy, że dziennikarz i aktorka spotykali się w latach 2003-2007. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasy. Po rozstaniu Mucha założyła rodzinę, a Wojewódzki dalej romansował z młodszymi od siebie kobietami.

Kuba Wojewódzki wrócił do Anny Muchy?

Od niedawna zarówno Kuba, jak i Ania, podsycają plotki o ich rzekomym powrocie do siebie. Co prawda paparazzim nie udało się jeszcze przyłapać ich na wspólnym wyjściu, jednak posty byłych (?) partnerów na Instagramie są dość dwuznaczne. Ostatnio Wojewódzki po raz kolejny dolał oliwy do ognia.

Dziennikarz wrzucił na swój profil na Instagramie archiwalne zdjęcie z festiwalu TOPTrendy. Fotka nie jest przypadkowa. Kuba chwali się na niej wytatuowanym napisem "Ania" na brzuchu.

 

W Internecie po raz kolejny zawrzało. Fani zastanawiają się, czy Wojewódzki i Mucha rzeczywiście wrócili do siebie. Pojawiły się też głosy, jakoby ich odświeżony "romans" miał być częścią kampanii reklamowej. Jeśli to prawda, to trzeba przyznać, że oboje mocno się zaangażowali.

Chcielibyście zobaczyć Kubę Wojewódzkiego i Annę Muchę znów razem na ściance? To dopiero byłoby wydarzenie!

Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.