Kuba Wojewódzki zakpił z Anny Muchy. "Pozdrawiam byłą narzeczoną"

Kuba Wojewódzki zakpił z Anny Muchy i jej roli w "M jak miłość". Przypomnijmy, że aktorka gra w  serialu od 2003 roku.

Kuba Wojewódzki w ostatnim odcinku swojego programu gościł Rafała Paczesia i Pawła Wilczaka. Prowadzący zapowiadając stand-upera porównał wyświetlenia jego występów do oglądalności "M jak miłość". Przy okazji obśmiał swoją dawną miłość - Annę Muchę

Kuba Wojewódzki wyśmiał Annę Muchę

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojej ciętej riposty a także żenujących żartów. Tym razem dziennikarz w swoim show "Kuba Wojewódzki" postanowił zakpić z Anny Muchy, z którą przed laty był w związku. Poszło o jej rolę w "M jak miłość". 

Wojewódzki zaczął od tego, że nagrania Rafała Paczesia obejrzało już na YouTube ponad 12 mln ludzi. Jest to taka sama oglądalność, jaką osiągał serial "M jak miłość" u szczytu swojej popularności. Później prezenter wyśmiał produkcję Ilony Łepkowskiej. 

Świętej pamięci Janusz Głowacki powiedział mi kiedyś, że dialogi w "M jak miłość" kalają dobre imię schizofrenii. To najlepsza recenzja tego serialu, pozdrawiam byłą narzeczoną. Stare dzieje. Aniu, jak jesteś w domu to pozdrawiam Cię serdecznie – śmiał się Wojewódzki.

Ciekawe, czy ten żart spodobał się Annie Musze. Wszak aktorka z serialem związana jest już od 16 lat. A co wy myślicie, o takim zachowaniu samozwańczego króla TVN?

Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."

AG

Więcej o:
Komentarze (39)
Kuba Wojewódzki nie miał litości dla Anny Muchy. Wyśmiał jej rolę w "M jak miłość"
Zaloguj się
 • grundol1

  Oceniono 28 razy 24

  Czy praca w "M jak Miłość" jest bardziej uwłaczająca od robienia z siebie błazna w popularnym talk-show? Przecież w obydwu przypadkach chodzi jedynie o pieniądze.

 • Gość: azxccxza

  Oceniono 20 razy 18

  Ten człowiek nie robi niczego wartościowego, tylko żyje z głupoty oglądających go ludzi. jeszcze głupszych niż on sam. A oglądanie jego programów powoduje, iż stają się jeszcze głupsi.

 • Gość: Uiui

  Oceniono 7 razy 7

  Panie Jakubie , narzeczona to osoba z którą ma się człowiek żenić, określa się tak kobietę po zaręczynach. A z tego co wiem (być może się mylę) nie miał Pan planów małżeńskich.

 • bob2308

  Oceniono 7 razy 7

  Błazen zostanie blaznem potrafi tylko wyśmiewać innych. Cóż taki to swiat. Za blazenade nieźle płacą.

 • borsuk07

  Oceniono 6 razy 6

  ludzie lubią chodzić do cyrku wiec go oglądają. Lepiej jak innego poniżają niż mnie. Szlachetne i elitarne.

 • cxubmsqq1

  Oceniono 5 razy 5

  Podobny poziom intelektualny... z dziwne, iz sie rozstali.....

 • zgredzik01

  Oceniono 4 razy 4

  Ciekawe kto płaci za reklamowanie tego odrażającego typa? Ciekawe dlaczego ten typ reklamuje jedną z sieci telefonicznych, choć raczej przez niego sieć traci klientów niż zyskuje.

 • elq_1

  Oceniono 4 razy 4

  Pajac Powiatowy! Że też ktoś tego impertynenta i durnia chce oglądać!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX