Charlize Theron wyglądała jak królowa na Costume Designers Guild Awards. Złota suknia zrobiła wrażenie. Gwiazda błyszczała najbardziej ze wszystkich

Charlize Theron pojawiła się na gali Costume Designers Guild Awards w Beverly Hills. Trzeba przyznać, że trudno odciągnąć wzrok od gwiazdy. Spójrzcie tylko na jej lśniącą stylizację!

Na tegorocznej gali Costume Designers Guild Awards zjawiła się plejada gwiazd. Wśród nich była między innymi Charlize Theron, która jak zwykle zachwyciła media i fanów swoją stylizacją z czerwonego dywanu. Przypomnijmy, że niedawno gwiazda pojawiła się w bardzo kosztownej ozdobie, którą miała na przedziałku głowy. Na ostatnim wyjściu również błyszczała i to dosłownie!

Te gwiazdy zdecydowały się na odważną zmianę fryzury:

Charlize Theron na Costume Designers Guild Awards

44-latka chętnie pozowała fotoreporterom do zdjęć. Na tę wyjątkową okazję założyła długą aż do ziemi złotą suknie, która pięknie mieniła się w świetle fleszy. Mimo że kreacja była zabudowana aż po szyję, to jednak niecodzienny dekolt dodał jej ekstrawagancji.

Charlize TheronCharlize Theron EastNews

Gwiazda znowu zdecydowała się na błyszczącą ozdobę na głowę. Tym razem była to złota opaska, która pięknie dopełniła stylizację aktorki. Charlize postawiła również na delikatny makijaż i musimy przyznać, że był to strzał w dziesiątkę!

A Wy, jak oceniacie kreację Theron?

KB

Więcej o:
Komentarze (6)
Charlize Theron jak królowa na Costume Designers Guild Awards. Złota suknia zrobiła wrażenie. Gwiazda błyszczała najbardziej ze wszystkich
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX