Obiad przed Oscarami. Cudowna Charlize Theron, Renee Zellweger w świetnej formie. Brad Pitt przypiął uroczą plakietkę. Humoru mu nie brakuje

Podczas tegorocznego obiadu dla nominowanych do Oscara zjawiła się cała śmietanka towarzyska Hollywood. My zwróciliśmy uwagę na Brada Pitta, który miał na sobie...plakietkę z imieniem i nazwiskiem. Czyżby ktoś miał go nie rozpoznać?

W poniedziałek w Los Angeles, w hotelu Loews obyła się coroczna impreza poprzedzająca Oscary. Nie brakowało gwiazd kina nominownaych do prestiżowej statuetki, m.in. Leonardo DiCaprio, Renee Zellweger, Charlize Theron, czy Brada Pitta, który niestety tym razem nie spotkał się na afterparty z Jennifer Aniston, za to zwrócił uwagę czymś innym. 

Gwiazdy na obiedzie przed Oscarami 

Brad Pitt na imprezie prezentował się w klasycznym, jasnym garniturze, jednak ku naszemu zaskoczeniu, do marynarki miał przypiętą plakietkę z imieniem. 

Brad PittBrad Pitt Agencja Gazeta

Renee Zellweger jest coraz szczuplejsza i widać, że czas jej służy. Kilka lat temu była w nieco słabszej formie, a złośliwcy zarzucali jej, że nadmiernie korzysta z medycyny estetycznej. Te czasy już minęły i teraz aktorka prezentuje się świetnie. 

Renee ZellwegerRenee Zellweger Agencja Gazeta

Charlize Theron zachwyciła swoją prostą, a zarazem niesamowicie szykowną stylizacją. Aktorka postawiła na białą koszulę, do której dobrała czarną spódnicę w białe paski. 

Charlize TheronCharlize Theron Agencja Gazeta

Chętnie pozowała razem z Renee Zellweger.

Charlize Theron Renee ZellwegerCharlize Theron Renee Zellweger Agencja Gazeta

Leonardo DiCaprio pojawił się bez swojej młodszej partnerki i sam pozował fotoreporterom. Miał na sobie klasyczny garnitur i gwiazdorskie, czarne okulary.

Leonardo DiCaprioLeonardo DiCaprio Agencja Gazeta

Laura Dern 

Laura DernLaura Dern Agencja Gazeta

Quentin Tarantino

Quentin TarantinoQuentin Tarantino Agencja Gazeta

Zobacz ranking najlepszych scen z Bradem Pittem w roli głównej:

Zobacz wideo

RG