Małgorzata Kożuchowska wzięła udział w Dolly Parton Challenge. Wykazała się dużym dystansem. Zdjęcie z Tindera rozbraja. "To najlepsza reklama tej apki"

Zabawa, która w ostatnim czasie jest bardzo popularna na Instagramie, czyli Dolly Parton Challenge, zdobywa coraz więcej zwolenników. Do ich grona dołączyła Małgorzata Kożuchowska. Zobaczcie, jak prezentuje się w czterech wersjach.

Małgorzata Kożuchowska wzięła udział w zabawie Dolly Parton i musimy przyznać, że wyszło jej to świetnie. Zgodnie z zasadami na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie w czerech wersjach. Pierwsza z nich to wersja dla pracodawcy czyli z portalu Linkedin, druga kierowana jest dla rodziny czyli Facebook, trzecia dla przyjaciół Instagram, a ostatnia dla płci przeciwnej czyli Tinder

Małgorzata Kożuchowska wzięła udział w Dolly Parton Challenge

Małgorzata Kożuchowska zdecydowanie zajęła pierwsze miejsce wśród polskich gwiazd. Jej cztery wersje są wręcz idealne, a ta ostatnia, czyli Tinderowa, trafiła w punkt. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów aktorki, którzy podzielają nasze zdanie. Są zachwyceni jej odważnym zdjęciem.

O, jesteś na Tinderze. To najlepsza reklama tej apki.
Wygrałaś!
Cztery twarze Małgorzaty! Rewelacja. - czytamy.
 

Małgorzata Kożuchowska śpiewa "Shallow".

Zobacz wideo

Challenge zapoczątkowała gwiazda muzyki country Dolly Parton. Jest on kwintesencją naszej działalności w mediach społecznościowych, gdzie podświadomie dostosowujemy się do odbiorców i kontekstu. Zabawa zyskała ogromną sławę i wiele gwiazd wzięło w niej udział. 

Znajdź sobie kobietę, która potrafi to wszystko. - mówi Dolly Parton.

W ślady Dolly najpierw poszła jej córka chrzestna Miley Cyrus. Potem pomysły pochwycili pozostali celebryci. W czterech wersjach możemy zobaczyć Eminema, Noami Campbell, Gordon Ramsay czy Oprah Winfrey.

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.