Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z gór bez grama makijażu. Fani nie mogą wyjść z podziwu. "Wygląda Pani jak dziewczynka"

Małgorzata Kożuchowska wyjechała w góry i zrobiła sobie selfie. Zapozowała z psem, ale to jej piękna twarz bez makijażu przykuwa uwagę. Fani zachwyceni.

Pogoda w tym roku znów nie dopisała. O białych i mroźnych świętach większość Polaków mogła jedynie pomarzyć. Prawdziwy ich klimat chciała jednak poczuć Małgorzata Kożuchowska, która spędziła je w Zakopanem. Aktorka od kilku dni wrzuca piękne zdjęcia, ale nasza uwagę przykuło to ostatnie. Jest na nim bez grama makijażu i wygląda świetnie.

Małgorzata Kożuchowska bez makijażu

Gwiazda "Rodzinki.pl" postanowiła nieco przedłużyć sobie święta i jeszcze poniedziałek spędziła w polskich górach. Pochwaliła się tym oczywiście fanom, pozując na zdjęciu z ukochanym psem. Niczym szczególnym by się ono nie wyróżniało, gdyby nie fakt, że aktorka jest na nim bez grama makijażu.

 
Na całej połaci śnieg. Okazuje się, że od paru lat to prawdziwy rarytas, a kiedyś tak narzekaliśmy na mrozy i zaspy śnieżne. Cóż, póki co ja cieszę się jak dziecko!

Fani żywo komplementowali aktorkę, dając do zrozumienia, że wygląda młodziej. 

Wygląda Pani jak dziewczynka. Pozdrawiam serdecznie.
Boskie słodziaki!

Wiele osób skupiło się jednak na pogodzie, której my również Małgorzacie zazdrościmy. 

CW

Małgorzata Kożuchowska to nie tylko aktorka, ale i wokalistka. Posłuchajcie, jak poradziła sobie z piosenką Lady Gagi, "Shallow". 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.