"Taniec z gwiazdami". Znamy kolejną uczestniczkę tanecznego show. To znana WAG

Kolejna edycja "Tańca z gwiazdami" już wiosną, toteż ruszyła już giełda nazwisk nowych uczestników. W najnowszej edycji zatańczy była dziewczyna kontrowersyjnego piłkarza.

"Taniec z gwiazdami" zadebiutował w polskiej telewizji już 15 lat temu. Mimo że powstało już 24 edycje tanecznego show, telewidzowie wciąż nie mają dosyć. Program wciąż cieszy się świetną oglądalnością i wzbudza niemałe emocje wśród publiczności. Wiemy już, że w najnowszej edycji zobaczymy Marcina Bosaka, a także znanego z serialu "Ranczo" Bogdan Kalus. Teraz już wiemy, że zatańczy również Edyta Zając, była żona piłkarza Jakuba Rzeźniczaka

Edyta Zając w "Tańcu z gwiazdami"

Nie będzie to pierwszy program telewizyjny, w którym wystąpi Edyta Zając. Wcześniej mogliśmy ją oglądać w programie "Agent Gwiazdy". O jej udziale w tanecznym show Polsatu plotkowano już wcześniej, jednak dopiero dziś stacja za pośrednictwem Instagrama potwierdziła te doniesienia. 

Poprzednią edycję wygrał Damian Korda. Zobacz, co powiedział o swojej wygranej w rozmowie z Plotkiem:

Ladies and Gentelmen! Przed Państwem Edyta Zając jedna z najpiękniejszych polskich modelek?? Czy wiecie, że zanim zaczęła karierę w modelingu, przez 7 lat śpiewała w zespole dziecięcym ?! Kocha zwierzęta! Miała nawet gęś o imieniu Casper. Dziś ma wspaniałą przyjaciółkę Lani - rasy Cavalier King Charles Spaniel. Edyta! Witamy w Tańcu z Gwiazdami- czytamy pod najnowszym postem. 

Zapowiada się ciekawa edycja. Będziecie śledzić taneczne pląsy uczestników nadchodzącej edycji?

RG

Więcej o: