Tłum gwiazd na Moliera 2. Rozenek jak kolorowy ptak, Dygant w turbo mini. Ale to Kozidrak zachowywała się jak prawdziwa gwiazda [TYLKO U NAS]

Gwiazdy wpadły na event do butiku przy Moliera 2. Wielkie wejście zaliczyła jednak tylko Kozidrak. Artystka przyszła jako ostatnia, zaraz po gościu specjalnym wydarzenia.

We wtorkowy wieczór w Warszawie odbyła się impreza luksusowego butiku. Na Moliera 2 zjawiła się sama śmietanka polskiego show-biznesu. Wpadły m.in Małgorzata Rozenek, która zapozowała w kurtce z kolorowymi owcami oraz Małgorzata Socha, która opowiedziała nam o zatrzymaniu Łukasza J. Gwiazdą wieczoru miał być projektant Aquazzury. Niestety, zaraz za nim weszła Beata Kozidrak i to ona skradła całe show.

Beata Kozidrak gwiazdą imprezy na Moliera 2

Impreza na Moliera 2 została zorganizowana z okazji wizyty Egardo Osorio w Polsce. Fani Aquazurry przyszli porozmawiać z nim o pracy w popularnym domu mody i zrobić sobie z nim zdjęcia. Zanim to nastąpiło, swoje wielkie wejście zaliczyła Kozidrak. 

Beata Kozidrak o swoich ubraniach

Zobacz wideo

Artystka postanowiła zaszczycić swoją obecnością i przyjść jako ostatnia. Z relacji gości wynika, że zrobiła niesamowite wrażenie. Faktycznie, w czarnej mini i wyprostowanych włosach prezentowała się zjawiskowo.

Beata chciała mieć wielkie wejście i przyszła jako ostatnia. Do butiku weszła ze swoja obstawą makijażystek i fryzjerów. Wtedy każdy wiedział, do kogo należeć będzie ta impreza - mówi nam jeden z gości. 

W przygotowanej przez nas galerii zobaczycie kogo jeszcze przyćmiła wokalistka Bajmu. Warto ją przejrzeć, gwiazdy nie zawiodły stylizacjami.

CW