Rozbawieni księżna Kate i książę William świętują na pierwszym wydarzeniu po megxicie. Middleton zadała szyku w czerwonej kreacji

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla księżnej Kate i księcia Williama. Wygląda jednak na to, że para ma się coraz lepiej.

W ostatnim czasie brytyjska rodzina królewska cieszy się szczególną uwagą mediów. Nieskazitelny wizerunek "royalsów" zachwiała decyzja księcia Harry'ego i Meghan Markle o opuszczeniu dworu. Od kilku tygodni arystokraci są bohaterami tabloidów, a niemal każde ich wyjście publiczne jest poddawane szczegółowej analizie.

Zobacz wideo

Księżna Kate i książę William na przyjęciu

Podczas gdy Harry i Meghan powoli zaczynają reorganizować swoje życie, książę William i księżna Kate dalej wypełniają zawodowe obowiązki. Ostatnio w imieniu Jej Królewskiej Mości Królowej, zorganizowali przyjęcie w Pałacu Buckingham z okazji szczytu inwestycyjnego Wielkiej Brytanii w Afryce.

 

Na przyjęciu książę wytłumaczył, dlaczego Afryka zajmuje tak szczególne miejsce w jego sercu.

To tam mój ojciec zabrał mojego brata i mnie krótko po śmierci naszej matki - powiedział.

Księżna Kate w czerwieni

Kate promieniała, gdy witała gości w Pałacu Buckingham. Włosy księżnej Cambridge były ułożone w luźne fale. Naszą uwagę zwraca jednak jej obłędna kreacja. Czerwona suknia z prześwitującymi rękawami podkreśliła szczupłą sylwetkę Middleton. Lubimy w ją takim wydaniu.

 

Więcej o: