Rozbawieni księżna Kate i książę William świętują na pierwszym wydarzeniu po megxicie. Middleton zadała szyku w czerwonej kreacji

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla księżnej Kate i księcia Williama. Wygląda jednak na to, że para ma się coraz lepiej.

W ostatnim czasie brytyjska rodzina królewska cieszy się szczególną uwagą mediów. Nieskazitelny wizerunek "royalsów" zachwiała decyzja księcia Harry'ego i Meghan Markle o opuszczeniu dworu. Od kilku tygodni arystokraci są bohaterami tabloidów, a niemal każde ich wyjście publiczne jest poddawane szczegółowej analizie.

Zobacz wideo

Księżna Kate i książę William na przyjęciu

Podczas gdy Harry i Meghan powoli zaczynają reorganizować swoje życie, książę William i księżna Kate dalej wypełniają zawodowe obowiązki. Ostatnio w imieniu Jej Królewskiej Mości Królowej, zorganizowali przyjęcie w Pałacu Buckingham z okazji szczytu inwestycyjnego Wielkiej Brytanii w Afryce.

Na przyjęciu książę wytłumaczył, dlaczego Afryka zajmuje tak szczególne miejsce w jego sercu.

To tam mój ojciec zabrał mojego brata i mnie krótko po śmierci naszej matki - powiedział.

Księżna Kate w czerwieni

Kate promieniała, gdy witała gości w Pałacu Buckingham. Włosy księżnej Cambridge były ułożone w luźne fale. Naszą uwagę zwraca jednak jej obłędna kreacja. Czerwona suknia z prześwitującymi rękawami podkreśliła szczupłą sylwetkę Middleton. Lubimy w ją takim wydaniu.

 

Więcej o:
Komentarze (73)
Rozbawieni księżna Kate i książę William świętują na pierwszym wydarzeniu po "Megxicie". Middleton zadała szyku w czerwonej kreacji. Promieniała!
Zaloguj się
 • Gość: Misia

  Oceniono 26 razy 14

  Ta sylwetka nie jest szczupła, a wychudzona. Nie stwarzajcie wrażenia, że wygląda ok, bo nie wygląda. MA piękny uśmiech i włosy. Poza tym dobrze gra swoją rolę. Jak jest naprawdę w jej małżeństwie i życiu wie tylko Ona.

 • Gość: gość

  Oceniono 12 razy 6

  Książę Will8am i jego żona z ramienia królowej byli gospodarzami szczytu inwestycyjnego Brytania - Afryka. Wspierali ich (tak; wspierali) - księżniczka Anna i księstwo Wessex. Każdy był ubrany stosownie do wieku i zajmowanej funkcji. "Ustawki" sa tu niepotrzebne: jest to gala oficjalna jak i oficjalna akredytacja. Żadnych paparazzo.

 • Gość: Xoxo

  Oceniono 23 razy 3

  Sunkia jest zjawiskowa, szkoda tylko że nieodpowiednia do okazji. To nie bał ani impreza koktajlowa żeby zakładać tiule i cekiny. Wystarczy obejrzeć jak wyglądają inne kobiety na szczycie.

 • Gość: Mmm

  Oceniono 19 razy 3

  Przy rozmowach o krajach trzeciego świata wypadałoby wyglądać nieco skromniej. Księżniczka Anna jest tego idealnym przykładem.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 2 razy 2

  Jak Brexit będzie szedł tak jak idzie to książę William z żoną będą się musieli ewakuować do Australii. Serio.

 • Gość: TO PRZYPOMNĘ

  Oceniono 1 raz 1

  A JAK TAM KSIĄŻĘ ANDRZEJ I JEGO FINANSOWO PEDOFILSKIE WYBRYKI?
  WSZYSCY JUZ ZAPOMNIELI????

 • Gość: Ania

  Oceniono 3 razy 1

  I znów czytam w Plotku to koszmarne sformułowanie " zadała szyku" ! To już chyba lepiej Blankę Lipińską poczytać, bo językiem Plotka mówiąc, " seksu zadała" ... ha.. ha...

 • somtam

  Oceniono 11 razy 1

  Są piekna para:))), zycze im szczęścia .

 • Gość: Dara

  Oceniono 26 razy -2

  Dobrze, że wzięła przykład z Meghan i nie wygląda jak własna ciotka. Jeszcze tylko zmiana fryzjury i będzie dobrze. Szpilki wręcz skopiowane od Meghan.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX