Paweł Królikowski nie będzie jurorem w "TTBZ". Wiemy, kto zastąpi chorego aktora. To znany youtuber

Paweł Królikowski, ze względu na stan zdrowia, nie wystąpi jako juror w nowej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Czy znany youtuber będzie jego godnym zastępcą?

Problemy zdrowotne Pawła Królikowskiego uniemożliwiły mu udział w nadchodzącej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jak już informowaliśmy wcześniej, telewizja Polsat stanęła przed dylematem, co zrobić w tej sytuacji. Stacja rozważała, czy w komisji zasiądzie tylko trójka jurorów, czy też pojawi się ktoś z poprzednich edycji. Jak donosi "Fakt", decyzja została już podjęta i Polsat zdecydował się na drugą opcję. 

Adam Strycharczuk zastąpi Pawła Królikowskiego

Pawła Królikowskiego w nadchodzącym programie zastąpi Adam Strycharczuk - zwycięzca poprzedniej, dwunastej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Przypomnijmy, że Strycharczuk prowadzi na YouTube kanał "Na pełnej", gdzie zamieszcza parodie znanych utworów i stylizuje się na gwiazdy muzyki. Swoim obserwatorom dał się już poznać m.in. jako Freddie Mercury czy Zenek Martyniuk. 

Adam StrycharczukAdam Strycharczuk instagram @adam_strycharczuk

W programie "Twoja twarz brzmi znajomo" zasłynął głównie ze swojego znakomitego i wzruszającego występu jako Violetta Villas. To właśnie ta kreacja przyniosła mu zwycięstwo, a widzowie uznali jego wystąpienie jako jedno z najlepszych w historii całego programu.

Już niedługo przekonamy się, jak youtuber wypadnie przy profesjonalnym jury, w skład którego wchodzą Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski i Małgorzata Walewska. Myślicie, że Adam Strycharczuk sobie poradzi w nowej roli?

JP

Oni też zaczynali w programie rozrywkowym. Przypominamy uczestników "Idola".

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (14)
Paweł Królikowski nie będzie jurorem w "TTBZ". Wiemy, kto zastąpi chorego aktora. To znany youtuber
Zaloguj się
 • Gość: Qwerty

  Oceniono 7 razy 5

  Był genialny, dobrze, że w jury będzie ktoś taki zamiast królikowskiego, bo tych jego wywodów o niczym nie dało się słuchać.

 • Gość: mp

  Oceniono 5 razy 5

  oczywiscie ze poradzi

 • Gość: mimi

  Oceniono 4 razy 4

  Nie oglądam "jutuba" i nie znałam go wcześniej. Któregoś dnia włączyłam TTBZ i jak go zobaczyłam, to byłam pewna, że to któryś z uczestników- już po metamorfozie- w roli Freddiego Mercuryego.

 • Gość: Ttbz

  Oceniono 7 razy 1

  Mazur Mazur dajcie Mazura

 • Gość: ja

  Oceniono 7 razy 1

  moze wroci w nastepnej edycji...

 • Gość: Ola

  Oceniono 3 razy -1

  Paweł Królikowski zupełnie nie nadawał się do roli jurora w "Twoja twarz brzmi znajomo" tak samo jak Andrzej Grabowski jako juror w "Tańcu z gwiazdami". Brak fachowości w tych tematach, mówili bez sensu i polotu ale kasę zgarnęli.

 • Gość: leshido

  Oceniono 3 razy -1

  Ćpun jurorem ?chore

 • dodosdontquack

  Oceniono 2 razy -2

  a co ten typ tam w ogole robil? obciach?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX