Dziś finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na scenie Camila Cabello i Shawn Mendes! Wiemy, kto się w nich wcielił

Już dziś Polsat wyemituje ostatni odcinek 12. edycji muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Uczestnicy wcielą się m.in w Camilę Cabello i Shawna Mendesa. Posłuchajcie fragmentu wykonania.

Właśnie dobiega końca dwunasta edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W sobotę wieczorem widzowie dowiedzą się, kto tym razem najbardziej przypadł jurorom do gustu i wygrał nagrodę główną. W finałowym odcinku zaśpiewają jednak nie tylko finaliści, ale i pozostali uczestnicy. Dwójka z nich wybrała naprawdę trudny numer, nie tylko pod względem wokalnym, ale i emocjonalnym. 

Camila Cabello i Shawn Mendes w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

O zwycięstwo w 12. edycji powalczą: Emilia Komarnicka-Klynstra, Ewelina Lisowska, Łukasz Zagrobelny i Adam Strycharczuk. To oni przez kilka ostatnich tygodni zebrali od jurorów największą liczbę punktów i powalczą o 100 tys. złotych, które potem przeznaczą na szczytny cel. Zanim jednak poznamy triumfatora, czeka nas sporo niespodzianek. Jedną z nich będzie występ dwójki innych uczestników, Katarzyny Ptasińskiej i Jeremiego Sikorskiego. Wcielą się oni bowiem w... Camilę Cabello i Shawna Mendesa

 

Wybór tej piosenki nie powinien dziwić. Jest hitem ostatnich miesięcy, a romansem światowej sławy muzyków żyją media na całym świecie. Jak myślicie, czy polskim wokalistom uda się odegrać te zmysłowe sceny, jakie widzieliśmy w teledysku do piosenki "Seniorita"? Zobaczcie już teraz fragment ich występu.

 

Finał startuje już dziś w telewizji Polsat o godzinie 22:15.

CW

Talent wokalny ma również Joanna Koroniewska. Aktorka zdradziła jednak, że nigdy nie wystąpi w programie, który prowadzi jej mąż. 

Zobacz wideo
Więcej o: