"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jeremi Sikorski zaśpiewał najbardziej kontrowersyjny hit ostatnich miesięcy. Jurorzy nie podzielili zachwytu internautów

Dziewiąty odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za nami. Jeremi Sikorski zaśpiewał największy hit wakacji, czym zaimponował internautom, lecz nie do końca jurorom. Ci nagrodzili kogoś innego.

Za nami kolejny odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tym razem największą furorę w internecie zrobił występ młodego wokalisty Jeremiego Sikorskiego, który wcielił się w kontrowersyjną postać Ronniego Ferrariego, twórcy hitu "Ona by tak chciała". 

Jeremi Sikorski jako Ronnie Ferrari w "Twoja twarz brzmi znajomo"

Ronnie Ferrari pojawił się na polskim rynku dopiero niedawno, jednak jego hit "Ona by tak chciała" zdążył zrobić już niemałe zamieszanie w polskim show-biznesie, a nawet Telewizji Publicznej. 

Przypomnijmy: TVP zawiesza wydawcę "PnŚ" po emisji piosenki "Ona by tak chciała". W tekście pojawiły się nawiązania do narkotyków

Kontrowersje wokół hitu nie zraziły konkurencji i tak w dziewiątym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" Jeremi Sikorski wcielił się w kontrowersyjnego Ferrariego. Jego występ był bardzo udany, o czym świadczą chociażby komentarze zachwyconych internautów. Niektórzy uważają nawet, że wypadł lepiej niż oryginał. 

 
Lepszy niż oryginał.
Genialny występ.
Cudo, autentyczny występ.
To było świetne - piszą na Instagramie fani programu. 

Występ Jeremiego spodobał się również jurorom, jednak ci nie byli aż tak zachwyceni, jak internauci. Małgorzata Walewska w swojej ocenie zaznaczyła, że pewne ruchy zdradzały jego muzykalność, co było z goła inne od tego, jak zachowuje się na scenie Ronnie. Ostatecznie odcinek wygrała Ewelina Lisowska, która wcieliła się wówczas w Justynę Steczkowską

 

Podobała wam się "Ona by tak chciała" w wykonaniu Jeremiego? Faktycznie lepsze od oryginału?

W "Twoja twarz brzmi znajomo" bierze udział coraz więcej gwiazd, ale wiemy już kto na pewno tam nie zaśpiewa. Joanna Koroniewska już zadecydowała. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: