"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13". Kto zastąpi Pawła Królikowskiego? Są dwie opcje

Niedługo ruszy 13. edycja kultowego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co będzie z jury? Czy Paweł Królikowski wróci do programu?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" cieszy się ogromną popularnością. Program emitowany jest przez stację Polsat i już wiosną ruszy 13. edycja. Wiele osób zastanawia się, kto zasiądzie w jury. Powodem tego jest ciężki stan Pawła Królikowskiego, który nadal przebywa w szpitalu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13. Kto będzie w jury?

Przypomnijmy, że Paweł Królikowski przed świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala. Powodem były problemy neurologiczne, z którymi aktor mierzył się od dłuższego czasu. Choroba zaczęła się w 2015 roku, kiedy to do mediów trafiła informacja, że aktor ma tętniaka. Choć operacja wycięcia się powiodła, to jak wspomniała Małgorzata Ostrowska-Królikowska, potrzeba wiele czasu, aby jej mąż odzyskał w pełni siły.

Stan zdrowia prawdopodobnie wyklucza, aby Paweł wystąpił w wiosennej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Producenci biorą pod uwagę dwa wyjścia. Pierwszym z nich jest ograniczenie liczby członków jury. Wówczas jurorami byliby Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski oraz Małgorzata Walewska. Druga opcja natomiast zakłada, że czwartą osobą będzie jeden z poprzednich zwycięzców programu. Stacja Polsat jeszcze nie podjęła ostatecznej decyzji.

My życzymy aktorowi dużo zdrowia i mamy szczerą nadzieję, że uda mu się wystąpić w 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

BO

"Twoja twarz brzmi znajomo". Ela Romanowska jako Krzysztof Cugowski!

Więcej o:
Komentarze (7)
"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13". Kto zastąpi Pawła Królikowskiego? Są dwie opcje
Zaloguj się
 • Gość: łany

  Oceniono 8 razy 8

  oby wrócił do formy!

 • Gość: mika

  Oceniono 15 razy 7

  DJ Adamus fajnie sprawdził się w roli jurora w pierwszych edycjach i co ważne zna się na muzyce, druga osoba, którą bym typowała jest Stefano Terrazzino ;) Fajny gość, zdolny, zabawny i też zna się na muzyce, aktorstwie, i tańcu :)

 • Gość: Jutrzenka

  Oceniono 7 razy 7

  Zyczymy szybkiego powrotu do zdrowia drogi Panie Pawle:o))

 • Gość: kixaaaa

  Oceniono 4 razy -4

  propponuje opcje nr 3 - usunac ten badziew z tv

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX