"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13". Kto zastąpi Pawła Królikowskiego? Są dwie opcje

Niedługo ruszy 13. edycja kultowego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co będzie z jury? Czy Paweł Królikowski wróci do programu?

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" cieszy się ogromną popularnością. Program emitowany jest przez stację Polsat i już wiosną ruszy 13. edycja. Wiele osób zastanawia się, kto zasiądzie w jury. Powodem tego jest ciężki stan Pawła Królikowskiego, który nadal przebywa w szpitalu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 13. Kto będzie w jury?

Przypomnijmy, że Paweł Królikowski przed świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala. Powodem były problemy neurologiczne, z którymi aktor mierzył się od dłuższego czasu. Choroba zaczęła się w 2015 roku, kiedy to do mediów trafiła informacja, że aktor ma tętniaka. Choć operacja wycięcia się powiodła, to jak wspomniała Małgorzata Ostrowska-Królikowska, potrzeba wiele czasu, aby jej mąż odzyskał w pełni siły.

Stan zdrowia prawdopodobnie wyklucza, aby Paweł wystąpił w wiosennej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Producenci biorą pod uwagę dwa wyjścia. Pierwszym z nich jest ograniczenie liczby członków jury. Wówczas jurorami byliby Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski oraz Małgorzata Walewska. Druga opcja natomiast zakłada, że czwartą osobą będzie jeden z poprzednich zwycięzców programu. Stacja Polsat jeszcze nie podjęła ostatecznej decyzji.

My życzymy aktorowi dużo zdrowia i mamy szczerą nadzieję, że uda mu się wystąpić w 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

BO

"Twoja twarz brzmi znajomo". Ela Romanowska jako Krzysztof Cugowski!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.