Antek Królikowski po raz pierwszy w taki sposób odniósł się do choroby Pawła Królikowskiego. Dodał ich wspólne zdjęcie. Podpis chwyta za serce

Antoni Królikowski dodał na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z tatą, Pawłem Królikowskim. Jego zachowanie poruszyło internautów.

We wrześniu Paweł Królikowski przyznał, że jest ciężko chory i walczy o życie. Martwiono się o niego od dawna, gdyż nie pojawił się na planie finału programu "Twoja twarz brzmi znajomo", który został nakręcony w maju. O jego stanie media informuje żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Teraz swój smutek wyraził jego syn, Antoni.

Antoni Królikowski dodał zdjęcie z tatą

Wiemy, że Paweł Królikowski dalej przebywa w szpitalu. Aktor przeszedł ciężką operację, ciągle jest rehabilitowany. Niedawno jednak aktorka wyznała, że jej mąż nie może opuścić szpitala, gdyż wdała się infekcja. Jak podkreślała, jej mąż zawsze może liczyć na wsparcie rodziny. Ich dzieci mocno przeżywają chorobę taty. Teraz na profilu Antka pojawiło się zdjęcie z ojcem z planu serialu "W rytmie serca" i podpis:

Tatuś - napisał na InstaStories.

Antoni i Paweł KrólikowscyAntoni i Paweł Królikowscy Screen z Instagram.com/ antek.krolikowski

Antek dodał też zdjęcie na swoim profilu, a internauci poczuli się poruszeni tym, co zrobił aktor. To pierwszy raz od momentu ogłoszenia stanu zdrowia jego taty, kiedy dodał taki post. Zostawiają życzenia zdrowia i okazują swoje wsparcie:

Zdrowia dla taty i siły dla całej rodziny.
Wszystko będzie dobrze - trzeba w to wierzyć i jak mantrę powtarzać!
Wszystko się ułoży. Jesteście wspaniałą rodziną, dużo sił i zdrówka dla taty- komentują.

Przypomnijmy, że pięć lat temu Paweł Królikowski przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. Mamy nadzieję, że aktor wydobrzeje i życzymy powrotu do zdrowia!

Antoni Królikowski w zeszłym roku zniknął na chwilę z Instagrama:

Zobacz wideo

AW

Więcej o: