Julia Wieniawa w zwiastunie "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Jest też plakat!

Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Gabriela Muskała, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Michał Lupa, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski - kto z nich przeżyje w pierwszym polskim slasherze? Zobaczcie drugi zwiastun produkcji.

W takiej wersji Julii Wieniawy jeszcze nie widzieliśmy. Do sieci trafił właśnie drugi zwiastun wyczekiwanego już przez widzów filmu, "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Straszny?

Zobacz wideo

Julia Wieniawa w zwiastunie "W lesie dziś nie zaśnie nikt"

Już w marcu premierę będzie miał pierwszy polski horror, który opowiadał będzie o uzależnionej od nowoczesnych technologii młodzieży. 

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie.

W produkcji oprócz Julii Wieniawy pojawią się: Wiktoria Gąsiewska, Michał Lupa, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Mirosław Zbrojewicz, Gabriela Muskała, Wojciech Mecwaldowski, Piotr Cyrwus i Olaf Lubaszenko. Muzykę do filmu komponuje Jimek, który w 2018 roku otrzymał Orła za muzykę do filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Premiera już w marcu.

CW