Julia Wieniawa w zwiastunie "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Jest też plakat!

Julia Wieniawa, Wiktoria Gąsiewska, Gabriela Muskała, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Michał Lupa, Piotr Cyrwus, Olaf Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Wojciech Mecwaldowski - kto z nich przeżyje w pierwszym polskim slasherze? Zobaczcie drugi zwiastun produkcji.

W takiej wersji Julii Wieniawy jeszcze nie widzieliśmy. Do sieci trafił właśnie drugi zwiastun wyczekiwanego już przez widzów filmu, "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Straszny?

Zobacz wideo

Julia Wieniawa w zwiastunie "W lesie dziś nie zaśnie nikt"

Już w marcu premierę będzie miał pierwszy polski horror, który opowiadał będzie o uzależnionej od nowoczesnych technologii młodzieży. 

Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie.

W produkcji oprócz Julii Wieniawy pojawią się: Wiktoria Gąsiewska, Michał Lupa, Stanisław Cywka, Sebastian Dela, Mirosław Zbrojewicz, Gabriela Muskała, Wojciech Mecwaldowski, Piotr Cyrwus i Olaf Lubaszenko. Muzykę do filmu komponuje Jimek, który w 2018 roku otrzymał Orła za muzykę do filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”. Premiera już w marcu.

CW

Więcej o:
Komentarze (10)
Julia Wieniawa w zwiastunie "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Jest też plakat!
Zaloguj się
 • Gość: Miia

  Oceniono 9 razy 9

  Zacytuję osła : "ja nie mogę! Same gwiazdy!" :D

 • Gość: Cerrie36

  Oceniono 10 razy 8

  Widząc taki plakat już wiem, że na pewno nie pójdę na to coś. To w usa ciężko jest zrobić naprawdę dobry horror, a ja mam wierzyć, że nam Polakom słynącym z kiczowatych komedii romantycznych ma wyjść naprawdę dobry horror? Dobre sobie.

 • Gość: Masło

  Oceniono 4 razy 4

  Po znaku że jest od 12 lat już wiadomo że to będzie słaby film

 • Gość: Kinoman

  Oceniono 1 raz 1

  Tytuł bardzo zachęcający a Wieniawa broszke pokaże bo już pelnoletnia

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy -3

  szczerze? chętnie obejrzę ten film, nie będę pisać czy mówić "ale gó..no" zanim nie obejrzę jak to robi większość komentujących, coś w stylu nie widziałam, ale już oceniam, bo już wiem, że to jest złe, wkurza mnie takie podejście, poza tym dlaczego Polacy nie mieliby nakręcić dobrego horroru, nie dysponujemy wielomilionowymi budżetami, ale może się uda, Hiszpania czy Finlandia kręcą niezłe horrory to dlaczego Polska nie mogłaby dać rady?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX