Julia Wieniawa jak milion dolarów, ale fanka była spostrzegawcza. "But chyba za duży, Kopciuszku". Julia szybko zripostowała

Julia Wieniawa wróciła z Nowego Jorku i już zdążyła pochwalić się nową parą butów z jednego z bardziej luksusowych domów mody na świecie. Jedna z fanek zwróciła jej uwagę, że ta nie trafiła z rozmiarem.

Julia Wieniawa niedawno skończyła dopiero 21 lat, a już może pochwalić się niemałym sukcesem w polskim show-biznesie. Aktorka nie narzeka na brak propozycji aktorskich, a także prężnie działa jako influencerka, dzięki milionowi obserwujących na Instagramie. Wieniawa również pasjonuje się modą, więc nic dziwnego, że jej ostatni pobyt w Nowym Jorku musiał skończyć się zakupami i to z najwyższej półki.

Julia Wieniawa nosi za duże buty?

Do kolekcji butów Julii Wieniawy dołączyły białe szpilki w czarne kropki z domu mody Burberry. W takich samych butach wystąpiła również Doda podczas festiwalu w Opolu w 2017 roku. Julia Wieniawa na Instagramie wstawiła fotkę w nowych butach, a jedna z fanek zwróciła uwagę na pewien istotny szczegół. 

 
Dobrze, że buta nie zgubiłaś, bo chyba jest za duży, Kopciuszku- napisała internautka. 

Julia Wieniawa nie zwlekała z wyjaśnieniem.

Tak się ułożył, ale to mój rozmiar, lol- odpowiedziała. 

Nowe szpilki, które trafiły do szafy Julii Wieniawy, nie należą do najtańszych. Taki zakup to koszt ponad 2300 zł. Warte swojej ceny?

RG

W rozmowie z Plotkiem Julia Wieniawa opowiedziała o swoich rolach, a także zdradziła, że zagra w nowym filmie:

Zobacz wideo