Pamiętacie Wojtusia z "Rodziny zastępczej"? Michał Włodarczyk, który go grał, to dziś przystojniak. Co u niego słychać?

Michał Włodarczyk zagrał Wojtka w "Rodzinie zastępczej". Zobaczcie, jak po 12 latach od zakończenia emisji popularnego serialu prezentuje się aktor.

Więcej informacji o gwiazdach i celebrytach znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Michał Włodarczyk zadebiutował na szklanym ekranie w 2007 roku, dołączając do obsady "Rodziny zastępczej". Chłopiec wówczas miał zaledwie 12 lat i wcielił się w postać Wojtka, który trafił pod opiekę rodziny Kwiatkowskich. Po tej roli Włodarczyk zaczął spełniać się jako aktor dziecięcy, ale żadna inna rola nie przyniosła mu takiej popularności. Wystąpił w takich serialach, jak: "Na Wspólnej", "Pierwsza miłość", "Pensjonat pod różą", "Londyńczycy" czy "Plebania". 

Włodarczyk ma na swoim koncie też większe produkcji. Wystąpił wszak w "Powidokach" Andrzeja Wajdy czy "Obywatelu" Jerzego Stuhra. Zdobył też kilka nagród filmowych za rolę w filmie Bartosza Kruhlika pt. "Adaptacja". Niedawno mogliśmy zobaczyć Włodarczyka w kilku głośnych filmach, takich, jak: "Bad Boy" Patyka Vegi, "Asymetrii" Konrada Niewolskiego czy "Furiozie" Cypriana Olenckiego. 

Na tym jednak nie koniec. Michał Włodarczyk obok aktorstwa ma też inne pasje. Realizuje się jako zawodnik MMA. I tak w maju 2017 roku cieszył się ze zdobycia drugiego miejsca na Pucharze Polski w MMA. Interesuje się także motoryzacją, czego wyrazem są jego recenzje samochodów, które publikuje w sieci.

Jakiś czas temu  Michał Włodarczyk spotkał się z Tomaszem Dedkiem, który wcielał się w Andrzeja Kosonia w "Rodzinie zastępczej". 

Wojtek trochę urósł i stracił włosy. A Pan Tomasz wciąż się dobrze trzyma! Wczoraj była premiera @asymetriafilm gdzie znowu spotykaliśmy się po 12 latach - napisał Włodarczyk. 
 

Więcej zdjęć aktora znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA