Powstaje powieść inspirowana życiem Ani "Małej" z "Warsaw Shore". Internauci zdziwieni: "O czym tutaj pisać?". Celebrytka odpowiedziała nie przebierając w słowach

Życie Ani "Małej" z "Warsaw Shore" stało się inspiracją dla powieści. Książka ukaże się jeszcze w tym roku.

Program "Warsaw Shore" nieoczekiwanie okazał się być hitem MTV Polska. Przez 12 sezonów przewinęło się sporo imprezowiczów, ale tylko nielicznym udało się przebić na obrzeża polskiego show-biznesu. Do ich grona zalicza się między innymi Anna Aleksandrzak nazywana "Małą".

Ania "Mała" bohaterką książki

Niedawno Ania "Mała" ogłosiła, że kończy swoją przygodę z "Warsaw Shore". Jak dalej będzie wyglądała jej kariera? Okazuje się, że celebrytka ma już pewien plan. Jeszcze w tym roku w księgarniach pojawi się książka inspirowana jej życiem. Aleksandrzak nie jest co prawda autorką "powieści", ale sam fakt jej wydania, z pewnością podbije jej popularność.

Na profilu Ani "Małej" na Instagramie pojawiło się już nawet zdjęcie pierwszego maszynopisu.

Internauci są podzieleni. Cześć z nich nie może doczekać się lektury, ale w komentarzach nie zabrakło też gorzkich słów krytyki.

Przecież twoje życie to siedzenie w domu, pieseczek i zdjęcia na Instagrama + 2 razy w roku "Warsaw Shore". O czym tutaj pisać? - napisała jedna z fanek.

Aleksandrzak szybko odpowiedziała. Oczywiście zrobiła to w swoim stylu.

A ty to wiesz, bo widzisz to na Insta, nie? Haha, wybacz, że nie dodaję codziennie śniadania i koloru g*wna, które robię jak ty - odpisała.

Uwagę zwraca tytuł książki. Słowo "bimbo" oznacza w angielskim slangu kobietę atrakcyjną i wyzwoloną seksualnie, ale nieinteligentną. Będzie bestseller?

Ania "Mała" o "Warsaw Shore":

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (28)
Powstaje powieść inspirowana życiem Ani "Małej". "O czym tutaj pisać?"
Zaloguj się
 • Gość: Xxx

  Oceniono 17 razy 17

  Zamiast bimbo bo powinno być „ Od cichodajki do plastiku

 • cooltras

  Oceniono 14 razy 14

  Parafrazując Zenona Laskowicka: "jej życiorys jest prosty jak obowiązki, które w życiu wykonuje. Urodziła się i koniec":)

 • Gość: uuu

  Oceniono 10 razy 10

  Co za szczeniacka odpowiedź, po co promować takie prostaczki, co ona ma we łbie poza klinikami medycyny estetycznej, gumowa lalka jest bardziej wiarygodna.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 7 razy 7

  Powieść????? Hahaha dobry żart

 • Gość: Ja

  Oceniono 6 razy 6

  Tępy kvrviszon!

 • pamejudd

  Oceniono 5 razy 5

  Przepraszam ja tak bez żadnego trybu: czy wolelibyście dostawać hajs za pisanie czegoś takiego czy za zwykłą prostytucję?

 • Gość: Dany

  Oceniono 5 razy 5

  Sprzeda się w liczbie 5 egzemplarzy przedział wiekowy.....? Jeśli się mylę sam kupię 10 sztuk

 • Gość: zosia

  Oceniono 4 razy 4

  aha... czyli książka będzie o siedzeniu w domu, o pieseczku, o insta , 2+ w roku Warsaw Shore , o i codziennych śniadaniach i kolorze g**na :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX