Meghan Markle i książę Harry zachowają swoje tytuły? Brytyjskie media nie mają wątpliwości

Niespodziewana decyzja księcia Harry'ego i Meghan Markle o zrezygnowaniu z większości przywilejów i obowiązków rodziny królewskiej budzi coraz więcej pytań. Okazuje się, że książęca para zachowa swoje królewskie tytuły.

Mehan Markle i książę Harry podjęli decyzję o opuszczeniu brytyjskiego dworu i podzieleniu swojego życia pomiędzy Amerykę Północną a Wielką Brytanię. Co więcej, chcą stać się niezależni finansowo. Nieoczekiwany krok książęcej pary wywołał skrajne emocje wśród Brytyjczyków, a także wśród członków rodziny królewskiej.

Meghan i Harry nie zrezygnują z tytułów

Książę Harry i Meghan Markle nadal będą nosić książęce tytuły (Książę Sussex, Księżna Sussex). Jak informuje BBC News, taka decyzja jest poniekąd powiązana z księżną Dianą, która po rozwodzie z księciem Karolem utraciła predykat "Jej Królewskiej Wysokości". Pałac spotkał się wówczas z krytyką, toteż tym razem nie postąpi podobnie. 

Utrzymanie tytułu dla Meghan i Harry’ego jest istotne również z innego powodu. W grudniu dowiedzieliśmy się, że para złożyła wniosek o znak towarowy dla marki Sussex Royal na wielu przedmiotach m.in. na książkach, kalendarzach, ubraniach, a przede wszystkim na zbiórkach charytatywnych. Rezygnacja z królewskich tytułów oznaczałaby częściową utratę pozycji marki.

Wiele rzeczy wyjaśni się podczas dzisiejszego spotkania, jakie zwołała królowa Elżbieta II w Sandringam. W zgromadzeniu ma wziąć udział książę Karol, książę William, i książę Harry. Rodzina królewska ma omówić szczegóły decyzji Harry'ego i Meghan. 

Meghan Markle szaleje w kuchni. Pałac Kensington pokazał wyjątkowe wideo:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (20)
Meghan Markle i książę Harry zachowają swoje tytuły? Brytyjskie media nie mają wątpliwości
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 15

  Kobieto, Diana utraciła predykat Jej Królewskiej Wysokości z powodu ROZWODU.
  Tytuł księżnej zachowała aż do śmierci.
  Zupełnie nie wiem, co ma "piernik do wiatraka".
  Fakt, że ktoś rezygnuje z finansowania przez podatników nie zmienia jego pozycji w BRK.
  Rozumiem, że koleżanka wcześniej szczuła że "H&M utracą tytuły, pieniądze i wszystko co możliwe". Ale większość czytelników śmiała się z tych bredni, napisanych dla hejterów.
  Z uporem maniaka piszecie na tematy, o których nie macie pojęcia.

 • Gość: RITA

  Oceniono 16 razy 8

  Sarah, księżna Jorku również ma tytuł księżnej, mimo, że dawno jest po rozwodzie, czemu więc urodzony jako książę - Harry, miałby tracić tytuł? Piszecie bez sensu

 • rikol

  Oceniono 8 razy 6

  Meghan to jest rzekoma reprezentantka progresywnej lewicy, walcząca o równość kobiet, kolorowych itd. Tylko jakoś jej nie przeszkadza instytucja monarchii, która jest kwintesencją nierówności.

 • Gość: wstydu nie mają

  Oceniono 7 razy 5

  Chcą być niezależni to niech będą, a nie dalej chcą doić kasę z royal w działalności biznesowej i książęcych tytułów.

 • Gość: yeti

  Oceniono 17 razy 5

  nie wiem dlaczego kucharki i gospodynie domowe tak uwielbiają Dianę ,która była kretynką ,zdradzała męża,Karol też byl ofiarą ,nie chciał małżeństwa z niekochaną kobietą ,to małżeństwo zniszczyło Dianę i Karola/z Karola wręcz gawiedż zrobiła potwora,Dianie wybaczano wszystko bo ona taka nieszczęśliwa/.Otóż uważam ,że Harry jest umyslowo ograniczony tak jak jego matka .ON JEST PO PROSTU GŁUPI ,I TO ON PONOSI WINĘ ZA TEN BAŁAGAN W RODZINIE,rojalsi wraz z królową nie chcieli tego małżeństwa z Megan ,ale zgodzili się ,bo wiedzieli do czego jest zdolny Harry ,rozwaliłby rodzinę ,monarchię bez zmrużenia okiem ,pozwolono na ten nic dobrego nie rokujący związek,nie szczulu na Megan ,książę Karol nawet zerwał znajomość ze swoim długoletnim przyjacielem kiedy ten negatywnie wypowiedział się o synowej.Harry gdyby miał choć trochę rozumu rozwiązałby ten problem na spokojnie bez mediów ,brudy podobno należy prac w rodzinie,a nie wyciagac w to caly świat ,

 • krzy-czy

  Oceniono 5 razy 3

  prawie jak rodzina FERRDKA KIEPSKIEGO.

 • aleksandra_ryki

  Oceniono 7 razy 1

  Są zmęczeni hejtem. Ja ich rozumiem. Tego hejtu u nas też wielu nie wytrzymuje.

 • Gość: Viki

  Oceniono 3 razy 1

  Dobra Babcia z tej kròlowej ,idzie wnukowi na ręke ,pożyje ,wyszaleje się poza Anglią ,skończy się kasa i powie ,że miał depresje ,ot cała szopka .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX