"Sanatorium miłości". Wiesia w formie! Upomniała koleżankę: Nie jesteś profesorem, by o miłości mówić

Za nami drugi odcinek, drugiego sezonu "Sanatorium miłości". Seniorzy spędzili w uzdrowisku bardzo aktywny czas, a kuracjuszem pierwszego dnia został Wojtek. Kogo zaprosił na randkę?

Już w zeszłym tygodniu, kiedy poznaliśmy uczestników nowej edycji "Sanatorium miłości", wiedzieliśmy, że nudno nie będzie. Najwięcej uwagi przyciągnęła Pani Wiesława, która i tym razem nie zawiodła. 

"Sanatorium miłości" - drugi odcinek

Odcinek zaczął się bardzo pozytywnie. Uwagę zwróciła oczywiście gwiazda poprzedniego odcinka, Wiesia. Wyznała, że nigdy się nie malowała i nie ma zamiaru tego zmieniać. 

'Sanatorium miłości', Wiesia'Sanatorium miłości', Wiesia screen 'Sanatorium miłości'

Po godzinie ósmej rano seniorzy spotkali się w hotelu. Czekając ma Martę Manowską, zaczęli rozmawiać na temat miłości. Wtem wtrąciła się Wiesia, która upomniała koleżankę.

Nie rób wykładów. Nie mów co było, a co będzie. Nie jesteś profesorem, by o miłości mówić. (...) Na weekend to czysty seks.

Prowadząca ogłosiła też, kto został kuracjuszem poprzedniego dnia. Wygrał Wojtek, który mógł zaprosić na randkę jedną z pań. Nie potrafił się jednak zdecydować i... zrobił losowanie. Padło na Bożenę.

'Sanatorium miłości''Sanatorium miłości' screen 'Sanatorium miłości'

Parze rozmawiało się bardzo dobrze. Znaleźli nawet wspólny temat... Amerykę. Bożena bowiem mieszka tam na co dzień, a Wojtek "miał tam roczną przygodę". Jak myślicie, połączy ich uczucie?

CW

Marta Manowska już jakiś czas temu opowiedziała nam o nowym sezonie "Sanatorium miłości". Posłuchajcie, co zdradziła. 

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.