Marta Manowska poprowadzi "8 wspaniałych" w TVP. Zdradziła szczegóły nadchodzącego reality-show. "Będzie dużo survivalu, dużo męskich emocji"

Marta Manowska poprowadzi nowe reality-show w TVP. "8 wspaniałych" na antenie zadebiutuje wiosną, a przyszła prowadząca już zdradza kulisy nowego formatu. Będzie się działo.

Marta Manowska zyskała popularność dzięki show "Rolnik szuka żony". Na tyle spodobała się widzom i władzom stacji, że zaangażowano ją w kolejne projekty. Była gospodynią "Sanatorium miłości" i "The Voice Senior". Okazuje się, że to nie koniec dobrej passy prezenterki. Wiosną poprowadzi kolejny program. Mimo że do premiery pierwszego odcinka dzieli nas jeszcze kilka miesięcy, to Manowska już zdradziła sporo szczegółów. 

Marta Manowska o "8 wspaniałych"

Po sukcesie "Rolnik szuka żony" czy "Sanatorium miłości" TVP zdecydowało się na kolejny format skierowany do nieco starszych widzów. Nowe reality show "8 wspaniałych" zadebiutuje na antenie już w marcu. Marta Manowska, która poprowadzi program, w rozmowie z JastrząbPost opowiedziała, na czym będzie polegał nowy program. 

(...) Trochę będziemy szukać tożsamości, trochę będziemy szukać, czym ta męskość tak naprawdę jest. Mówi się o tym, że mężczyzna powinien przekręcić gniazdko, rozpalić ogień, a z drugiej strony powinien być czuły, delikatny, uczuciowy. Tak naprawdę też o tym, jak te wszystkie role się poustawiały między nami, bo kobiety stały się silne, bardziej harde, wychowują dzieci, pracują zawodowo. (...) Będzie dużo survivalu, dużo męskich emocji i myślę, że takiego wejścia w głąb siebie - mówiła Manowska. 

Będziecie oglądać? 

Marta Manowska o nowym "Sanatorium Miłości". Komentuje słowa Wiesi:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: