Meghan Markle zaliczyła kolejną wpadkę. Chodzi o jej zachowanie w stosunku do księcia Harry'ego. "Ona kontroluje wszystko"

Po ogłoszeniu przez Meghan Markle i księcia Harry'ego rezygnacji z części przywilejów i obowiązków rodziny królewskiej, internauci bacznie przyglądają się wybrance księcia i wytykają każdą jej wpadkę. Tak było i tym razem.

Ogłoszenie, że książę Harry i Meghan Markle odchodzą z dworu rodziny królewskiej, odbiło się szerokim echem na całym świecie. Wściekli Brytyjczycy stali się jeszcze bardziej krytyczni wobec Markle i wypominają jej każdą, nawet najmniejszą wpadkę. Tak stało się również po wizycie książęcej pary w Canada House w Londynie, czyli siedzibie, w której znajdują się obiekty konsularne dla Kanadyjczyków.

Wpadka Meghan Markle

Kilka dni temu Meghan Markle i książę Harry po raz pierwszy pojawili się publicznie po dwumiesięcznej przerwie. Wybrali się do Canada House w Londynie, aby spotkać się z Janice Charette, Wysokim Komisarzem ds. Kanady i tym samym podziękować za świetne przyjęcie i opiekę w Kanadzie. Do niezręcznej sytuacji doszło, gdy Meghan i Harry weszli do jednego z pokoi. Harry, zanim usiadł, spokojnie czekał, aby zebrali się wszyscy, jednak jego małżonka nie była na tyle cierpliwa i od razu rozsiadła się na kanapie. Co więcej, pociągnęła Harry'ego za marynarkę, aby usiadł obok niej.

 

Właśnie to zachowanie nie spodobało się internautom. W komentarzach nie szczędzili mocnych słów.

Ona kontroluje wszystko.
Traktuje go jak psa na smyczy.
Niezręcznie nawet na to patrzeć - piszą pod nagraniem.

Zgadzacie się z nimi, czy uważacie, że przytyki internautów to już przesada?

Meghan Markle szaleje w kuchni. Pałac Kensington pokazał wyjątkowe wideo. Takie nagranie może się już nie powtórzyć:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.