Dorota Szelągowska świętowała urodziny córki. Pokazała tort urodzinowy, który wygląda jak dzieło sztuki. Przy okazji ma ważny apel

Dorota Szelągowska ma powody do świętowania. Jej córka Wanda skończyła dwa lata. Na Instagramie projektantka wnętrz pokazała urodzinowy tort i dekoracje. To małe dzieła sztuki.

Dorota Szelągowska szturmem podbiła serca widzów. Jej programy "Dorota was urządzi", czy "Domowe rewolucje" są uwielbiane przez telewidzów. Również na Instagramie grono fanów każdego dnia się powiększa. Obecnie Szelągowską w sieci śledzi ponad 660 tys. obserwatorów. W swoich social mediach Dorota chętnie chwali się nie tylko swoim życiem zawodowym, ale też prywatnym. Nie brakuje zdjęć z jej mieszkania, czy z rodziną. Projektantka właśnie pokazała, jak wyglądał tort urodzinowy dla jej dwuletniej córki. 

Dorota Szelągowska pokazała tort urodzinowy córki Wandy 

Drugie urodziny to już nie lada wiek, zatem Dorota Szelągowska postanowiła zamówić swojej córce tort, który wygląda jak małe dzieło sztuki. Motywem przewodnim jest świnka Peppa, czyli jak możemy się domyślać, ulubiona bajka małej Wandy. Poza tortem Szelągowska zamówiła dla córki duże makaroniki, które również są w kształcie świnek. Wszystko wygląda naprawdę pysznie! 

Dorota Szelągowska na Instagramie podzieliła się również pewną refleksją, a jednocześnie zaapelowała o pomoc dla pewnego chłopca. 

Dorota Szelągowska prosi o pomoc dla Kacpra 

Gwiazdy chętnie angażują się w różnego rodzaju zbiórki, czy akcje charytatywne. Czasem kwoty, które ratują życie tych najmłodszych, są tak wysokie, że rodzice nie są sobie w stanie z nimi poradzić w pojedynkę. Tak również jest w przypadku małego Kacpra, dla którego lek kosztuje 9 mln złotych. Dorota Szelągowska zaapelowała do swoich fanów o pomoc. 

Również dziś poznałam historię Kacpra, którego rodzice odliczają czas do jego drugich urodzin. Ale nie z radością – ten czas jest, jak tykająca bomba. Kacper potrzebuje najdroższego leku świata. Leku, kosztującego 9 milionów złotych, a który można podać tylko do drugich urodzin. Nie umiem sobie nawet wyobrazić, jak im mija kolejny dzień zbliżający do 17 września. Dlatego proszę Was, pomóżcie. Ściskam mocno.

- napisała Dorota Szelągowska.

Nie da się ukryć, że gwiazdy mają ogromną siłę w social mediach, dlatego wiele zbiórek kończy się powodzeniem. Mamy nadzieję, że i tym razem tak będzie, a małej Wandzie życzymy wszystkiego najlepszego z okazji drugich urodzin! 

AM 

Jaką mamą jest Dorota Szelągowska? 

Zobacz wideo
Więcej o: