Meghan Markle i książę Harry wrócili do Londynu i od razu wzięli się do pracy. Uwagę wszystkich zwróciła wpadka Meghan. To mogło zdarzyć się każdemu

Meghan Markle i książę Harry są już w Londynie, gdzie spotkali się z Wysoką Komisarz Janice Charette z Canada House. Tam żona Harry'ego zaliczyła wpadkę.

Ostatnich kilka tygodni Meghan Markle i książę Harry spędzili poza granicami Wielkiej Brytanii. Nie jest tajemnicą, że para wraz z kilkumiesięcznym synem Archiem wybrała się do Kanady, gdzie spędziła święta Bożego Narodzenia i sylwestra. Teraz jednak laba się skończyła i Meghan oraz Harry są już w Londynie. Od razu po powrocie zdecydowali się odwiedzić Canada House i Wysoką Komisarz Janice Charette, której podziękowali za ciepłą gościnę w Kanadzie. Uwagę wszystkich zwróciła jednak wpadka księżnej.

Meghan Markle zaliczyła wpadkę

Meghan Markle i książę Harry wywołali niemałe emocje wizytą u Wysokiej Komisarz. Widać było, że kilka tygodni wypoczynku dobrze im zrobiło - wyglądali na wypoczętych i zrelaksowanych. Dobre humory im zdecydowanie dopisywały. Nie wiemy, czy tak będzie dalej, gdy żona księcia zobaczy zdjęcia z tej wizyty. Niestety, Meghan zaliczyła wpadkę, która mogła zdarzyć się każdemu - na jej brązowym golfie odznaczyła się bowiem spora plama potu pod pachą. Teraz już przynajmniej wiemy, że Meghan nie różni się zupełnie niczym od "zwykłych" ludzi. ;)

Meghan MarkleMeghan Markle East News

Nie możemy również nie zwrócić uwagi na cały look Meghan. Księżna wybrała stylizację w odcieniach brązu. Poza wspomnianym golfem miała satynową brązową spódnicę za kolana i kamelowy płaszcz. Całość - wbrew pozorom - nie wyglądała nudno dzięki temu, że Meghan dobrała różne odcienie koloru i różne materiały.

Para pochwaliła się swoją wizytą w Canada House na Instagramie. Jeszcze raz podziękowała wszystkim za gościnę w Kanadzie.

Zobacz wideo

Zdarzyła się wam kiedyś wpadka w stylu Meghan?

KM