Meghan Markle i książę Harry wrócili do Londynu i od razu wzięli się do pracy. Uwagę wszystkich zwróciła wpadka Meghan. To mogło zdarzyć się każdemu

Meghan Markle i książę Harry są już w Londynie, gdzie spotkali się z Wysoką Komisarz Janice Charette z Canada House. Tam żona Harry'ego zaliczyła wpadkę.

Ostatnich kilka tygodni Meghan Markle i książę Harry spędzili poza granicami Wielkiej Brytanii. Nie jest tajemnicą, że para wraz z kilkumiesięcznym synem Archiem wybrała się do Kanady, gdzie spędziła święta Bożego Narodzenia i sylwestra. Teraz jednak laba się skończyła i Meghan oraz Harry są już w Londynie. Od razu po powrocie zdecydowali się odwiedzić Canada House i Wysoką Komisarz Janice Charette, której podziękowali za ciepłą gościnę w Kanadzie. Uwagę wszystkich zwróciła jednak wpadka księżnej.

Meghan Markle zaliczyła wpadkę

Meghan Markle i książę Harry wywołali niemałe emocje wizytą u Wysokiej Komisarz. Widać było, że kilka tygodni wypoczynku dobrze im zrobiło - wyglądali na wypoczętych i zrelaksowanych. Dobre humory im zdecydowanie dopisywały. Nie wiemy, czy tak będzie dalej, gdy żona księcia zobaczy zdjęcia z tej wizyty. Niestety, Meghan zaliczyła wpadkę, która mogła zdarzyć się każdemu - na jej brązowym golfie odznaczyła się bowiem spora plama potu pod pachą. Teraz już przynajmniej wiemy, że Meghan nie różni się zupełnie niczym od "zwykłych" ludzi. ;)

Meghan MarkleMeghan Markle East News

Nie możemy również nie zwrócić uwagi na cały look Meghan. Księżna wybrała stylizację w odcieniach brązu. Poza wspomnianym golfem miała satynową brązową spódnicę za kolana i kamelowy płaszcz. Całość - wbrew pozorom - nie wyglądała nudno dzięki temu, że Meghan dobrała różne odcienie koloru i różne materiały.

Para pochwaliła się swoją wizytą w Canada House na Instagramie. Jeszcze raz podziękowała wszystkim za gościnę w Kanadzie.

Zobacz wideo

Zdarzyła się wam kiedyś wpadka w stylu Meghan?

KM

Więcej o:
Komentarze (196)
Meghan Markle zaliczyła wpadkę. Miała mokrą plamę potu pod pachą
Zaloguj się
 • Gość: Mgm

  Oceniono 29 razy 27

  Spokojnie, zdarzyła sie nawet naszej wspaniałej Ani Lewandowskiej w chabrowej sukience na promocji.... Rexony, którą promowała.... (juz dawno opłacone usunięcie z Pudełka) zatem spokojnie, każdemu sie może zdarzyć :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 18

  A czym niby Księżna ma się różnić od innych ludzi? Przecież to normalne,że człowiek się poci.

 • Gość: Net

  Oceniono 23 razy 17

  Normalna sprawa, każdy się poci

 • Gość: Beta

  Oceniono 27 razy 15

  Cóż, może się zdarzyć każdemu. Będą jej to teraz przez najbliższe 100lat wypominać, że co nie zmienia faktu, że wyglądała pięknie! Energia, świeżość i wdzięk w czystej postaci!

 • Gość: hehe

  Oceniono 11 razy 9

  o Boże, co za skandal, znowu "złamała protokół"! królewski zakaz plam z potu!

 • Gość: eee

  Oceniono 23 razy 9

  To się może zdarzyć Kryśce z trzeciego a nie pani, która ma na usługach cały sztab asystentów od poprawiania urody i rąbka od majtek. Ona jest tylko od tego, żeby perfekcyjnie wyglądać ku uciesze gawiedzi.

 • Gość: Inka

  Oceniono 27 razy 9

  To wcale nie jest normalne. Owszem każdy się czasem poci, ale ta pani ma możliwości żeby nie pokazać takiego obrazka. Jej nie powinno się zdarzyć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX