Księżna Kate świętuje 38. urodziny. Meghan Markle i książę Harry nie znaleźli się w gronie zaproszonych na imprezę przyjaciół

Księżna Kate planuje celebrować swoje 38. urodziny w gronie przyjaciół podczas wspólnego weekendu. Niestety, podobnie jak w zeszłych latach, zarówno książę Harry jak i Meghan Markle nie dostąpią tego zaszczytu. Kate ich nie zaprosiła.

Ostatnio wydawało się, że księżna Kate pragnie poprawy stosunków z Meghan Markle. Mogliśmy o tym wnioskować na podstawie jej noworocznych postanowień. Kate chciałaby, aby jej dzieci, księżniczka Charlotta, książę George i książę Louis, spędzały więcej czasu z małym Archiem, ponieważ młodzież uwielbia wspólne zabawy, a w zeszłym roku nie było ku temu okazji.

Kate Middleton znów nie zaprosiła Meghan i Harry'ego na swoje urodziny

Co innego jednak wspólna zabawa pociech, a co innego wspólne przyjęcie ich rodziców. Księżna Kate nie zdecydowała się zaprosić na swoje urodziny Meghan Markle oraz księcia Harry'ego. Oczywiście każdy ma prawo świętować swoje urodziny tak, jak chce. Nikt nie ma przecież obowiązku męczyć się w towarzystwie, które nie do końca przypada mu do gustu. Może nas jedynie smucić fakt, iż Kate nie darzy Meghan i Harry'ego sympatią pozwalającą na wspólne, satysfakcjonujące spędzenie tego wyjątkowego momentu.

Kate Middleton i Megan MarkleKate Middleton i Megan Markle https://www.instagram.com/katemiddletonphotos/

To nie pierwszy raz, kiedy księżna Cambridge nie zaprasza Meghan Markle i księcia Harry'ego na swoje urodziny. Jeszcze ani razu nie mieli okazji dostąpić tego zaszczytu, co sporo mówi o relacji Kate, Meghan i Harry'ego.

Również rok temu, na odbywające się w przeddzień urodzin przyjecie, Kate zamiast rodziny zaprosiła do Anmer Hall swoje przyjaciółki: Laurę Meade and Emilię Jardine Patterson, będące jednocześnie chrzestnymi jej dzieci. Panie rok temu spędziły razem czas w posiadłości w Norfolk, zaś 9 stycznia, w dzień swoich urodzin, Kate bawiła się ze swoimi dziećmi. Jak będzie w tym roku?

Jak będą wyglądać tegoroczne urodziny księżnej Kate?

W tym roku sytuacja wyglądać ma podobnie, a uroczystość dla najbliższych przyjaciół również odbyć ma się w Anmer Hall. Wśród zaproszonych gości znajdą się m. in. rodzice Kate Middleton - Carole i Michael oraz najlepszy przyjaciel księcia Williama - Thomas Van Straubenzee. Pojawiają się także głosy, że w tym roku dodatkowo królewska para będzie chciała spędzić także trochę czasu sam na sam, na prywatnej karaibskiej wyspie.

Kate Middleton  w pubie w lutym 2019Kate Middleton w pubie w lutym 2019 REX/Shutterstock / Rex Features/East News

Wychodzi na to, że pomimo pewnych nieśmiałych prób poprawy relacji pomiędzy książęcymi parami, na ten moment raczej nie mam mowy o przyjaźni pomiędzy Kate i Meghan. Ale kto wie, może w przyszłym roku wreszcie się uda?

JP

Zastanawiacie się, jak to jest być księżną Cambridge? Wcale nie tak łatwo, jak mogłoby się wydawać. Obejrzyjcie nasz filmik.

Zobacz wideo