Jak księżna Kate i książę William spędzą sylwestra? Middleton jest bardzo zadowolona z takiego powitania Nowego Roku

Księżna Kate święta spędziła z najbliższymi księcia Williama, a teraz nareszcie będzie mogła spotkać się ze swoją rodziną. Sylwestra wyprawi Pippa Middleton.

Księżna Kate, książę William i ich dzieci spędzili Boże Narodzenie w Sandringham z rodziną królewską. Jak się okazuje, sylwester spędzą w zupełnie innych kręgach. Para książęca chce powitać Nowy Rok u Pippy Middleton.

Jak księżna Kate i książę William spędzą sylwestra?

Para książęca wraz z dziećmi wybierze się do Berkshire, gdzie mieszkają krewni Kate. Middletonowie co roku urządzają przyjęcie noworoczne dla ponad 100 osób. Siostra księżnej Cambridge Pippa Middleton chętnie angażuje się w organizację imprezy. Pewnego razu wynajęła ogromny namiot tzw. tipi, podobny do tych używanych przez łowców reniferów. Tematem przewodnim była zimowa kraina czarów, informuje Express.

Jak królowa powita Nowy Rok?

Królowa Elżbieta z księciem Filipem zapraszają najbliższych i przyjaciół do posiadłości w Sandringham. Zaproszenie dla członków rodziny królewskiej jest otwarte. Podobno podczas imprezy organizowanej przez monarchinię nikt nie może wyjść z imprezy, dopóki ona nie uda się na spoczynek. 

Królowa zostaje w Sandringham do 6 lutego, czyli do rocznicy śmierci jej ojca króla Jerzego VI.

Uważamy, że ta swoboda przy wybieraniu, jak chce się spędzić Nowy Rok, to świetny pomysł. Księżna będzie mogła odpocząć od oceniającej królowej-matki. Większość roku spędza z rodziną swojego męża, więc taki relaks wśród najbliższych jest wskazany. 

DK

Księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Niektóre kreacje miała na sobie 3 razy! Zobacz jej ulubione zestawy:

Zobacz wideo