Kate i William opublikowali kartkę świąteczną. Jest inna niż ta, która krążyła w sieci od kilku dni. Zrobiła ją księżna

Księżna Kate i książę William opublikowali tegoroczną kartkę świąteczną. Nie jest to jednak ta, która krążyła w sieci od kilku dni.

Jak co roku rodzina królewska publikuje rodzinne kartki świąteczne. Zrobili to już Meghan Markle i książę Harry (możecie zobaczyć ją TUTAJ), a teraz przyszła pora na księżną Kate i księcia Williama. Na oficjalnych profilach małżonków pojawiły się życzenia skierowane do poddanych, opatrzone fotografią. Tym razem jednak zabrakło na niej Kate. Powód? To ona jest autorką zdjęcia.

Księżna Kate zaprojektowała ogród. Ma talent!

Zobacz wideo

Księżna Kate i książę William opublikowali kartkę świąteczną

Kilka dni temu do sieci trafiła kartka świąteczna, jaka miała być ich oficjalną. Okazuje się jednak, że rodzina zdecydowała się wypuścić inną. Na czarno-białej fotografii znaleźli się książę William, który składa pocałunek na policzku księcia Louisa, oraz księżniczka Charlotte i książę George.

Wesołych Świąt! Życzymy wszystkim szczęśliwych i spokojnych Świąt - zwrócili się do fanów.
 

Tak jak wspomnieliśmy, zabrakło na niej księżnej Kate. Jest ona autorką zdjęcia. O tym, że fotografia jest jej pasją wiemy od dawna. To właśnie ona robiła pierwsze ujęcia swoich dzieci, które zostały publicznie opublikowane. Oczywiście fani rodziny królewskiej są zachwyceni jej dziełem:

Jakie piękne, naturalne zdjęcie.
Ile miłości znalazło się na tym ujęciu!
To jest najsłodsze zdjęcie, jakie kiedykolwiek widziałam - zachwycają się.

A Wam jak się podoba?

AW