Klaudia Halejcio wymyśliła zabawny sposób na jedzenie cukierków. "Tobie się pomysły nie kończą!". Wy też będziecie pod wrażeniem

Klaudia Halejcio z pewnością jest mistrzynią zdjęć i filmików. Na swoim Instagramie pokazała niezwykły pomysł na jedzenie cukierków. Zainspirujecie się?

Klaudia Halejcio, mimo że z zawodu jest aktorką to zdecydowanie większą popularność zawdzięcza swojemu profilowi na Instagramie. Aktorka ma ponad 280 tysięscy obserwujących, a każde jej zdjęcie lub filmik jest komentowane przez tysiące fanów. Podobnie było i tym razem.

Klaudia Halejcio opracowała świetny patent

Klaudia Halejcio święta spędziła razem ze swoją rodziną w Norwegii. Podczas pobytu nagrała tam filmik, w którym pokazała, jak bawi się z młodszymi siostrami. Wspólnie wymyśliły sposób, na jedzenie cukierków, który polega na przesyłaniu sobie smakołyków za pomocą... metrówki. Jedna osoba trzyma ją rozwiniętą i kładzie na niej cukierka, druga natomiast staje na jej końcu i ustawia ją tak, aby smakołyk trafił bezpośrednio do buzi. Musicie przyznać, że patent, który opracowały jest naprawdę świetny. 

Moje słodziaki! Tęsknie! - napisała pod postem Klaudia.
Zobacz wideo

Post zachwycił wielu internautów i możemy przeczytać masę komentarzy i miłych słów.

Jejku, Ty zawsze masz takie świetne pomysły na filmiki, że aż jestem w szoku.
Świetne relacje masz z rodziną.
Haha, super pomysł.
Haha, dziewczyno. Uwielbiam Twoje filmiki.

Naszym zdaniem patent jest super!

Widać, że Klaudia ze swoją rodziną, czuję się dobrze i ma świetne relacje. To ważne, ponieważ niedawno do mediów trafiła informacja, że aktorka zakończyła swój kolejny związek. W takich chwilach wsparcie rodziny jest niezastąpione.

BO

Więcej o: