Klaudia Halejcio ponownie singielką. Aktorka rozstała się z chłopakiem. "Jestem wolna"

Kaludia Halejcio ponownie została singielką. Aktorka w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała o niedawno zakończonym związku.

Klaudia Halejcio nigdy nie miała specjalnie problemu z opowiadaniem o swoim życiu uczuciowym w mediach. Aktorka chętnie udzielała pełnych miłosnych wyznań wywiadów i nie kryła się ze swoją miłością. Jej związek z Tomaszem Barańskim jest tego idealnym przykładem. Ten niestety nie przetrwał próby czasu. Nauczona doświadczeniem aktorka swoją kolejną relację - tym razem z tajemniczym prawnikiem - zachowała dla siebie. Niestety, nowy związek również nie wypalił, o czym poinformowała sama zainteresowana. 

Klaudia Halejcio opowiedziała o rozstaniu

Po związku z Tomaszem Barańskim Klaudia Halejcio związała się z tajemniczym prawnikiem, którego personaliów nie zdecydowała się ujawnić. Para spotykała się od wakacji 2018 roku. To właśnie wtedy paparazzi przyłapali aktorkę na romantycznym spacerze.W najnowszym wywiadzie, jakiego aktorka udzieliła "Twojemu Imperium", przyznała, że jej związek to już przeszłość i aktualnie jest wolna.

Sporo zmieniło się też w moim życiu prywatnym. W tym momencie jestem wolna. Staram się kochać siebie i być dla siebie ważna, bo wiem, że jeśli samą siebie akceptuję, to wtedy mogę się tym podzielić z drugim człowiekiem- wyznała Halejcio.

Mimo że jej związek z prawnikiem nie przetrwał, ta opowiada o nim w samych superlatywach. Klaudia Halejcio przyznała, że były partner wiele ją nauczył i dzięki niemu potrafi teraz inaczej patrzeć na wiele spraw. 

Odpowiedzialności. Dzięki niemu zaczęłam twardo stąpać po ziemi. Był bardzo stonowany i potrafił na chłodno analizować różne sytuacje. Ja jestem emocjonalną artystką, więc te emocje są u mnie na wierzchu i czasem trzeba je studzić

Każdy nieudany związek podobno zbliża nad do udanego, więc trzymamy kciuki za Klaudię i jej miłosne podboje.

Klaudia Halejcio już zdążyła udekorować swój dom na święta:

Zobacz wideo

RG

Więcej o:
Komentarze (38)
Klaudia Halejcio ponownie singielką. Aktorka rozstała się z chłopakiem. "Jestem wolna"
Zaloguj się
 • pislamabad

  Oceniono 17 razy 15

  Ona jest jakaś taka... no nie wiem. Kupa tych współczesnych, podobnych do siebie kobiet, robiących takie same miny i fotki, pustkę wewnętrzą maskuje jakąś nadekspresją i przewracaniem oczu z byle piwodu. Oto jedna znich. Jak coś gada to tak irytująco, że aż odstrasza. I nogi okropne kołki

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 17 razy 15

  Po prostu zbiera siły i szykuje skok na wyższą gałąź.

 • Gość: moko

  Oceniono 13 razy 7

  Taka ładna była. Czemu dziewczyny sobie to robią? Pół ryja namalowane. Żal.

 • green_is_bad

  Oceniono 8 razy 6

  Ta "aktorka", to z telewizji przemysłowej?

 • Gość: cutur

  Oceniono 8 razy 6

  ta Pani to aktorka? po jakiej szkole aktorskiej...bo nie słyszałem o niej nigdy... i kogo to obchodzi kto ją dmucha? lala jakich setki i tysiące..

 • czekam_nad_rzeka

  Oceniono 5 razy 5

  A tak poważnie to w którym teatrze czy filmie ta :aktorka" grała?

 • tomasznowak1986

  Oceniono 6 razy 4

  Te baby to jednak mają coś ze łbem ...ona była tak naturalnie ładna że nie trzeba było jej nic z mordą robić ....a te baby mają coś że muszą się na siłę upiększać i robić z siebie klauna i jakąś maszkarę !!!....a tak w temacie : ) pamiętam jak nie było jeszcze instagramów i facebuków to nie łatwo było zdobyć jakieś fajne zdjęcie ładnej dziewczyny ....a teraz !!! Same wrzucają każda jedna swoje fotki z wypiętymi tyłkami z cyckami w różnych pozach w strojach kąpielowych itp.....i nie trzeba sobie nadwyrężać wyobraźni żeby zwalić sobie konia przy zdjęciu koleżanki z pracy albo jakiejś dawnej znajomej hahahahaah ....i weś tu zrozum te baby

 • tomasznowak1986

  Oceniono 4 razy 4

  Świetnie !!!...czekałem na to w końcu będziemy razem....

 • bunga-bunga

  Oceniono 6 razy 4

  Walczy o palmę z Julią i jeszcze z kimś, wypadło mi z pamięci...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX