Klaudia Halejcio ponownie singielką. Aktorka rozstała się z chłopakiem. "Jestem wolna"

Kaludia Halejcio ponownie została singielką. Aktorka w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała o niedawno zakończonym związku.

Klaudia Halejcio nigdy nie miała specjalnie problemu z opowiadaniem o swoim życiu uczuciowym w mediach. Aktorka chętnie udzielała pełnych miłosnych wyznań wywiadów i nie kryła się ze swoją miłością. Jej związek z Tomaszem Barańskim jest tego idealnym przykładem. Ten niestety nie przetrwał próby czasu. Nauczona doświadczeniem aktorka swoją kolejną relację - tym razem z tajemniczym prawnikiem - zachowała dla siebie. Niestety, nowy związek również nie wypalił, o czym poinformowała sama zainteresowana. 

Klaudia Halejcio opowiedziała o rozstaniu

Po związku z Tomaszem Barańskim Klaudia Halejcio związała się z tajemniczym prawnikiem, którego personaliów nie zdecydowała się ujawnić. Para spotykała się od wakacji 2018 roku. To właśnie wtedy paparazzi przyłapali aktorkę na romantycznym spacerze.W najnowszym wywiadzie, jakiego aktorka udzieliła "Twojemu Imperium", przyznała, że jej związek to już przeszłość i aktualnie jest wolna.

Sporo zmieniło się też w moim życiu prywatnym. W tym momencie jestem wolna. Staram się kochać siebie i być dla siebie ważna, bo wiem, że jeśli samą siebie akceptuję, to wtedy mogę się tym podzielić z drugim człowiekiem- wyznała Halejcio.

Mimo że jej związek z prawnikiem nie przetrwał, ta opowiada o nim w samych superlatywach. Klaudia Halejcio przyznała, że były partner wiele ją nauczył i dzięki niemu potrafi teraz inaczej patrzeć na wiele spraw. 

Odpowiedzialności. Dzięki niemu zaczęłam twardo stąpać po ziemi. Był bardzo stonowany i potrafił na chłodno analizować różne sytuacje. Ja jestem emocjonalną artystką, więc te emocje są u mnie na wierzchu i czasem trzeba je studzić

Każdy nieudany związek podobno zbliża nad do udanego, więc trzymamy kciuki za Klaudię i jej miłosne podboje.

Klaudia Halejcio już zdążyła udekorować swój dom na święta:

Zobacz wideo

RG