Maja Bohosiewicz na parapetówce u Zborowskiej i Wrony. Fanka: Jak się ma taki okropny dekolt, to nie powinno się go eksponować. Odpowiedziała

Maja Bohosiewicz razem z partnerem wybrali się na parapetówkę do swoich bliskich znajomych, Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Jednej z fanek nie spodobało się zdjęcie z imprezy, które celebrytka udostępniła.

Maja Bohosiewicz wybrała się ostatnio na parapetówkę do Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony. Młode małżeństwo kilka miesięcy temu wzięło ślub. W ciągu ostatnich tygodni zarówno aktorka, jak i siatkarz intensywnie chwalili się zdjęciami z eleganckiej ceremonii. Tym razem to bliska znajoma pary pokazała zdjęcie z ich nowego mieszkania. Nie wszyscy jednak zwrócili uwagę na jego wystrój.

Maja Bohosiewicz skrytykowana przez fankę

29-latka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie wprost z parapetówki u Zborowskiej i Wrony. Pozuje na nim ze swoim partnerem na tle dosyć intrygującej tapety i przy okazji zwróciła się do gospodarzy.

Beach life is a state of mind. Zosiu i Andrzeju, jeżeli zerwiecie tę tapetę, to jesteście gamonie! Halo! Kto jest team #fototapeta? - zapytała.

Maja BohosiewiczMaja Bohosiewicz instagram/majabohosiewicz

Jedna z obserwatorek postanowiła głośno wyrazić swoją opinię na temat... biustu celebrytki. Pod postem na profilu Bohosiewicz zostawiła bardzo niepochlebny komentarz.

Jak się ma taki okropny dekolt, to nie powinno się go tak eksponować, sorry Maja, ale to jest nieestetyczne - napisała.

Odpowiedź Mai? Wystarczyło jedno zdanie.

Grażyna, ja już byłam na "diecie zmieniającej rysy cycków"! - dodała rozbawiona.

Maja Bohosiewicz odpowiada fanceMaja Bohosiewicz odpowiada fance instagram/majabohosiewicz

Wiecie, że Maja Bohosiewicz jeździ na obozy Anny Lewandowskiej?

Zobacz wideo

Dobrze jej odpowiedziała?

KB

Więcej o: